• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Pie NFound GSI Romları

Forum Android

Uzman
Uzman Üye 
1409

NFound geliştiricisinin çıkardığı tüm GSI romları sizlere sunuyorum.

GSI romlar için minimum Android sürümü 8.0 olmalı ve cihaza Treble desteği kazandırılmış olmalıdır. Aksi takdirde yüklense bile logoda bırakacaktır. Play Store'daki Treble Checker uygulamasıyla sorgulayabilirsiniz.

İndireceğiniz roma göre değişebilir.

Gizli içeriği görebilmek için yandaki beğenilerden birini kullanmalısınız. Beğen Beğen, Bayıldım Bayıldım, Haha Haha, Wow Wow, Üzgün Üzgün, Kızgın Kızgın

Alabörü

Nougat
Android Üye
Üye
Elinize sağlık hocam, bu tam olarak ne işe yarıyor ?

Belial

Froyo
Üye
Ekli dosyayı görüntüle 1409

GSI romlar için minimum Android sürümü 8.0 olmalı ve cihaza Treble desteği kazandırılmış olmalıdır. Aksi takdirde yüklense bile logoda bırakacaktır. Play Store'daki Treble Checker uygulamasıyla sorgulayabilirsiniz.

[Hidden content]

ilhanulu20

Forumdan Atıldı
Forumdan Atıldı
Hepsi açılıyor
Treble romlar normal romlardan dahamı kullanışlı.
Mesela botlogers rom gm5 plusta klasik pie arayuz yavaşlığı var, bir arkadaş gsi olarak kurarsam daha hızlı çalışır dedi. İnanasım gelmedi. Şimdi diyeceksin kurda kendin bak. Nougata dönüş meşakkatli biliyorsun. Partisyonları değiştirdiğimiz için bir recovery yedeğinede dönemiyoruz. Tecrübeli arkadaşlar şu iki sorumu cevaplasın lütfen.
1- Treble rom kurduğumuzda telefonda var olan sistem partisyonunun üzerine kuruluyor, eskii rom system siliniyor treble romun systemi kullanılıyor doğrumudur. Yoksa treble için ayrı bir partisyon varda rom oraya kurulup eski systemi silmeden pasif halemi getiriyor.
2- Piedeki arayüz yavaşlığı treble ile geçiyormu (gm 5 plus için)

kardes54

Froyo
Üye
Ekli dosyayı görüntüle 1409

[Hidden content]
saol