• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Miui 11 Gsi

immortal00

Froyo
Üye
Pixel ex. e ön yargılıydim fakat sabah kurdum yağ gibi akıyor rom . 2019/06/16 buildi var suanlik bir sorun yok çok iyi tavsiye ederim

DarylDixon

Froyo
Üye
Romun geliştiricileri desteği kesti. @caneray @Rockzyrain
Kendileri ile iletişime geçebilirsiniz, ancak birşey değişeceğini sanmıyorum.
Hocam ben şey sanıyordum. Caneray cihazı bıraktı ama uğraşmak isteyen olursa diye kaynak kodlarını paylaştı ve sende tek başına miui pieyi yaptın sanıyorum.

Edward

By Phoenix
Forum Editörü
Premium
Hocam ben şey sanıyordum. Caneray cihazı bıraktı ama uğraşmak isteyen olursa diye kaynak kodlarını paylaştı ve sende tek başına miui pieyi yaptın sanıyorum.
Romu portlayanlar caneray ve rockzyrain.
Forumda paylaşılmadan önce rom vardı bende kendilerinden izin alarak burada paylaştım.
Olay tam olarak böyle.
Ancak yakın zamanda kaynak kodlarıyla derlenen romlara sağlam bir güncelleme gelecek takipte kalın derim. [O:)]

emirhanbn

Eclair
Üye
Forumda paylaşılmadan önce rom vardı bende kendilerinden izin alarak burada paylaştım.
Olay tam olarak böyle.
Ancak yakın zamanda kaynak kodlarıyla derlenen romlara sağlam bir güncelleme gelecek takipte kalın derim. [O:)]
Hocam MIUI 11 isteriz :troll:

immortal00

Froyo
Üye
Olay tam olarak böyle.
İşte buna düştüm

furkankarakılıç

Eclair
Android Üye
Üye
bize sağlam build lazım, gsiler tabana göre çalışıyor. boot imajı lazım, canerayın pixelindeki buglar, onu taban alınca diğer gsilerde de oluşuyor. arama sorunu bir tek havocda da değil, bliss de ve pixel gside de var. MIUI gerçekten en iyi rom. ah şu kamerayı bı fixleseler.
Post automatically merged:

Miui pie baya işimi görüyor. Edward hocam şu hataları giderip son bi kez romu fixleyip stabil hale getirse muhteşem olacak. Edward hocam duy beni :D
Müsait bi zamanında o romla taban MIUI gsi denesene, merak ettim olur mu acaba?

immortal00

Froyo
Üye
bize sağlam build lazım, gsiler tabana göre çalışıyor. boot imajı lazım, canerayın pixelindeki buglar, onu taban alınca diğer gsilerde de oluşuyor. arama sorunu bir tek havocda da değil, bliss de ve pixel gside de var. MIUI gerçekten en iyi rom. ah şu kamerayı bı fixleseler.

Müsait bi zamanında o romla taban MIUI gsi denesene, merak ettim olur mu acaba?
Olmuyor hocam ben denedim. Ne os romlar açıldı ne de normal aosp romlar. Hepsinde hata verdi. Treble desteği var mıydı yok muydu bilmiyorum

furkankarakılıç

Eclair
Android Üye
Üye
Olmuyor hocam ben denedim. Ne os romlar açıldı ne de normal aosp romlar. Hepsinde hata verdi. Treble desteği var mıydı yok muydu bilmiyorum
miui 10 gsi mantıken olması lazım aslında

şuan oreo gsi arıyorum, acaba stock üstüne oreo gsi açar mı, biri 8.0 diğeri 8.1

emirhanbn

Eclair
Üye
miui 10 gsi mantıken olması lazım aslında

şuan oreo gsi arıyorum, acaba stock üstüne oreo gsi açar mı, biri 8.0 diğeri 8.1
Hocam sonuçları paylaşırsan sevinirim eğer olursa konu aç MIUI gsi kuralım

Edward

By Phoenix
Forum Editörü
Premium
hocam olursa söyle lütfen çok itiyorum miui 11 i
Miui 11 açıldı ancak çeşitli hataların fixlenmesi gerekiyor ancak bu cihaza geliştirici desteği kesildi, bu nedenle özel arayüze (Miui vb) sahip romların gelme ihtimali %0.
Ancak bir kaç gün önce belirttiğim gibi kaynak kodlarıyla derlenen romlara güncelleme gelecek ve bu güncelleme shamrock'a gelen son güncelleme olabilir.

emirhanbn

Eclair
Üye
Miui 11 açıldı ancak çeşitli hataların fixlenmesi gerekiyor ancak bu cihaza geliştirici desteği kesildi, bu nedenle özel arayüze (Miui vb) sahip romların gelme ihtimali %0.
Ancak bir kaç gün önce belirttiğim gibi kaynak kodlarıyla derlenen romlara güncelleme gelecek ve bu güncelleme shamrock'a gelen son güncelleme olabilir.
Hocam hangi tabanda açılıyor

immortal00

Froyo
Üye
Hocam ril kamera gibi büyük bir hata yoksa kullanılabilir aslında hangi tabanda hangi gsi yi açtınız paylaşırsanız seviniriz bizde denemiş oluruz