• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Oreo Miui 10.1

T

trkzmn

Valla bilmiyorum ama gelecekse treble gelir diye tahmin ediyorum

T

trkzmn

Port ile ileriki günlerde uğraşabilirim ama MIUI romlarda şansım yok

ahmet2677

Android Üye
Üye
Cihaz
Kral General.M. 4
Telefon hâlâ yaşıyor miui 8 android 6.0.1 de buildprop performans ayarları ile gayet akıcı stable bir durumda telefon. Bi miui 10 a geçsek avrupa birligine gireriz
Post automatically merged:

Ben test etmek için sınavlardan sonra yardımcı olabilirim

https://www.forumandroid.com/konu/snapdragon-port-kilavuzu.7597/post-140516

Kolaya benziyor

Son düzenleme:

Forum Android

Paylaşım Ekibi
Paylaşım Ekibi  
Telefon hâlâ yaşıyor miui 8 android 6.0.1 de buildprop performans ayarları ile gayet akıcı stable bir durumda telefon. Bi miui 10 a geçsek avrupa birligine gireriz

Ben test etmek için sınavlardan sonra yardımcı olabilirim

https://www.forumandroid.com/konu/snapdragon-port-kilavuzu.7597/post-140516

Kolaya benziyor
Hersey gorundugu gibi kolay degil. Portladiktan sonra cikan bir ton hatayı fixlemek zor olan iş. Ayrica flyme falan olsa ugrasirim lakin miui için değmez kıl kıpırdatmak bile

ahmet2677

Android Üye
Üye
Cihaz
Kral General.M. 4
Hersey gorundugu gibi kolay degil. Portladiktan sonra cikan bir ton hatayı fixlemek zor olan iş. Ayrica flyme falan olsa ugrasirim lakin miui için değmez kıl kıpırdatmak bile
Miui baya sıkıntılı eski sürümleri baya stabil android 5 olsa ne yazar ;-) bence eskileri optimize edin flyme felan iyi ama hatasız olmalı oda

O

Opalfina

System 3gb oldu treble ile yakın bir cihaz bulup kerneli vs rahat port yer.

Firebolt

Üye
Üye
Cihaz
General Mobile 4g
Aga hız aşırtmalı ve düzgün çalışan tam teşkilatlı bi kernel yapsak RR oreo seed yapsak zaten yeter,Miui 10'a verecekleri zamanı bunları yapmak için harcasalar kendileri de memnun olur.Seed rr nougat'a geçtim zeatbou kernelin hız aşırtması çalışmıyor @Hgunduz295 hocamın da dediği gibi Foxy beni telefondan bezdirdi ama istediğim kombinasyonu yapamıyorum bir türlü :(

Forum Android

Paylaşım Ekibi
Paylaşım Ekibi  
Aga hız aşırtmalı ve düzgün çalışan tam teşkilatlı bi kernel yapsak RR oreo seed yapsak zaten yeter,Miui 10'a verecekleri zamanı bunları yapmak için harcasalar kendileri de memnun olur.Seed rr nougat'a geçtim zeatbou kernelin hız aşırtması çalışmıyor @Hgunduz295 hocamın da dediği gibi Foxy beni telefondan bezdirdi ama istediğim kombinasyonu yapamıyorum bir türlü :(
Bir gece ansızın...