• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Merhabalar

ArasCreative

Cupcake
Üye
Merhaba ForumAndroid ailesi. Profesyonel olarak sürdürdüğüm tasarım hayatimda ilk defa tamamladığım calismalar sonrasinda hizmet sunulan bir ortamin içinde de bulunmak ve naçizane tasarlamis olduğum çalışmaları faal olarak kullanabilmek icin bir siteye uye oluyorum.Bu guzel ve kaliteli ortami hazirlayip bizlere sunduğu ve sizlerle tanismama vesile olduğu icin @OneDroid hocama teşekkür etmek istiyorum. Hepinize iyi calismalar ve iyi forumlar dilerim .

Saygılarımla

OneDroid

Forum Android
Owner
Merhabalar hocam hoşgeldin aramıza görüşlerin için teşekkür ederim O:) yalnız iosu bırakma vakti geldi :D

ArasCreative

Cupcake
Üye
Hosbuldum tesekkur ederim O:) ios konusu aslinda tamamen profesyonel ve mesleki :D Tasarimlar icin Mac ve ipad kullaninca mecburen senkronizasyon icin 8-)) uzak degilim tabi Android e , tab7 de kullaniyorum (: ( Bu arada yirtilan gomlegin altindaki t-shirt e apple logosu cizme fikrim hala gecerli yaosam mi avatar olarak :DD

OneDroid

Forum Android
Owner
[f] Forum Android tarafından telif hakları ihlali davası gelebilir hocam :D

ArasCreative

Cupcake
Üye
:D:D patron sizsiniz bence de kotu bir fikir evet:P

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Administrator
Premium
Hoşgeldiniz, umarım kalıcı olup bu güzel ortamda bizlere de bir şeyler öğretirsiniz :anlaştık:

ArasCreative

Cupcake
Üye
Hoşgeldiniz, umarım kalıcı olup bu güzel ortamda bizlere de bir şeyler öğretirsiniz :anlaştık:
Hosbuldum teşekkürler (: Estagfirullah birseyler ogretmek haddim olmamakla birlikte tabi ihtiyaç olduğunda elimden geldigince naçizane tecrubelerimi paylasabilirim (: Asıl benim android hakkinda sizlerden öğreneceğim cok sey var

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Administrator
Premium
Hosbuldum teşekkürler (: Estagfirullah birseyler ogretmek haddim olmamakla birlikte tabi ihtiyaç olduğunda elimden geldigince naçizane tecrubelerimi paylasabilirim (: Asıl benim android hakkinda sizlerden öğreneceğim cok sey var
Aynı şekilde bizde ihtiyaç duyduğunuzda size yardımcı olabiliriz :)

Üst Alt