• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Merhaba Forumunuz Hayırlı Olsun

Barış MIZRAKLI

Forumdan Atıldı
Forumdan Atıldı
Android Üye
Üye
Cihaz
Vestel Venus Z10
Arkadaşlar Merhaba, Forumunuz hayırlı olsun.

İncelemek adına gelip şöyle baktım , gerçekten emekler verilmiş. İnşallah istendiği yere gelir.

Ben Barış MIZRAKLI
Snapdragon ve Mediatek Developer'im.
Aynı zamanda C# ve Python ile projelerim var. Bu projeleri yakında forumamdroid.com adına toolar yaparak paylaşacağım.

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Co Admin
Cihaz
GM 5 Plus / E-tab 4
Tekrar hoş geldin hocam, umuyorum burada kalıcı olursun. Senin gibi geliştirici kişilere ihtiyacımız var.

barishirece

Cupcake
Forumdan Atıldı
Cihaz
VESTEL Venus V4

İncelemek adına gelip şöyle baktım , gerçekten emekler verilmiş. İnşallah istendiği yere gelir.

Ben Barış MIZRAKLI
Aynı zamanda C# ve Python ile projelerim var. Bu projeleri yakında forumamdroid.com adına toolar yaparak paylaşacağım.

Hoşgeldin, nice Vestel geliştirmelerine :troll:

OneDroid

Onursal Admin
Onursal Üye  
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
Harikasınız Teşekkürler.

Ben Barış MIZRAKLI

Hoşgeldin, nice Vestel geliştirmelerine :troll:
Sabır edemesek te şahsen sizi takipte olacağım ;)

T

trkzmn

Forumun toplu kararlıydı dostum. Rom box ile çekilmişti. Üzerinde Cok emek vardı. Başka forumlar çalmasın diye bir süreliğine böyle kalacak.
Her üzerinde çok emek olan şeyler para ile satılsaydı bu forumun belli bir bölümü paralı olurdu. Mesela GM 8 twrp. Senin emek dediğin şey box ile romu çekip 2-3 kişiye denetmek. Twrp ise box vb. araçlar ile çekilmiyor. Adamlar üzerinde baya bir uğraştı. Hangisinin üzerinde daha çok emek var.
#freefirmware

Barış MIZRAKLI

Forumdan Atıldı
Forumdan Atıldı
Android Üye
Üye
Cihaz
Vestel Venus Z10
Her üzerinde çok emek olan şeyler para ile satılsaydı bu forumun belli bir bölümü paralı olurdu. Mesela GM 8 twrp. Senin emek dediğin şey box ile romu çekip 2-3 kişiye denetmek. Twrp ise box vb. araçlar ile çekilmiyor. Adamlar üzerinde baya bir uğraştı. Hangisinin üzerinde daha çok emek var.
#freefirmware
Forum kararı olduğu sana söyledim. Kişisel kararım değil.

Girip bak bakalım Vestel kategorisine. Sadece bu forum değil bütün forumlara bak. Kaç tane Twrp portlamisim. Kaç tane rom portlamisim. Kaç tane video çekip eğitim vermişim. Hepsine bak kaç tane ücretli?

T

trkzmn

Forum kararı olduğu sana söyledim. Kişisel kararım değil.

Girip bak bakalım Vestel kategorisine. Sadece bu forum değil bütün forumlara bak. Kaç tane Twrp portlamisim. Kaç tane rom portlamisim. Kaç tane video çekip eğitim vermişim. Hepsine bak kaç tane ücretli?
Öyleyse bu tür çalışmalarınızın devamını dilerim. İyi çalışmalar.