• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Meizu Telefonlar Kaynak Kod ve Sertfika Problemi

Arkadaşlar Meizu almayı düşünüyordum ve bunun üzerinde kernel ve rom gibi çalışmalar yapmak istiyordum.Ama kaynakları paylaşmadığını ve Gplay sertifikası olmadığını öğrendim.Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz,önerilere açığım.
Teşekkür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:

drason

Onursal Üye
Onursal Üye  
Arkadaşlar Meizu almayı düşünüyordum ve bunun üzerinde kernel ve rom gibi çalışmalar yapmak istiyordum.Ama kaynakları paylaşmadığını ve Gplay sertifikası olmadığını öğrendim.Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz,önerilere açığım
Öncelikle Konu başlığınıza dikkat ediniz.Forum Kurallarını okumanızı tavsiye ediyorum.
Hangi cihazı almak istiyorsunuz ve kod adını Github üzerinde araştırarak kaynak kodlarının geliştiriciler tarafından paylaşılıp paylaşılmadığını araştırın.
Eğer yok ise ilk başta Port Rom çalışması başlatabilirsiniz

Öncelikle Konu başlığınıza dikkat ediniz.Forum Kurallarını okumanızı tavsiye ediyorum.
Hangi cihazı almak istiyorsunuz ve kod adını Github üzerinde araştırarak kaynak kodlarının geliştiriciler tarafından paylaşılıp paylaşılmadığını araştırın.
Eğer yok ise ilk başta Port Rom çalışması başlatabilirsiniz
Bilgilendirme için teşekkürler.Peki kod adını nasıl öğrenebilirim?