• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Meizu M6S Açılmıyor

kesimal

Üye
Cihazdan rootu kaldırıyodum supersudan kaldır dedim sonrasında telefonu eniden başlattm tel surekli acilis animasyonunda bekliyor.Yardımcı olurmusunuz?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kusura bakmayn yenihesap acmak zorunda kalım cihazda terp yok nasıl orjinal sistemi yukleyebilirim yada meizu m6s e ozel twrp varsa linkle atarmısın buarada forum cok degisti aradıgımı cok zor bulabiliyorum ama iyi olmuş
Twrp varsa supersu Uninstaller zipini flashlayın,yoksa stock rom kurmayı deneyin.
Post automatically merged:

Stock rom atarsam icindekilerde silinecek terp ve supersu uninstaler linki varmı ben aradadm ama bulamadm

Son düzenleme:

drason

Onursal Üye
Onursal Üye  
Tıklayınız
Yukarıdan nasıl yükleneceğini bulabilirsiniz.Umarım yetişirse bu akşam türkçe rehber hazırlayacağım fakat konu düzeni ve konu başlığınıza bir sonraki etkinliğinizde dikkat edin.Cihaz ile ilgili sorunlarınızı ve deneyimlerinizi oluşturulan M6S ANA KONU sunda iletiniz.Konu başlığı ve düzenine dikkat etmeyen kullanıcılara uyarı puanı verilecektir.Teşekkür ederim

Tıklayınız
Yukarıdan nasıl yükleneceğini bulabilirsiniz.Umarım yetişirse bu akşam türkçe rehber hazırlayacağım fakat konu düzeni ve konu başlığınıza bir sonraki etkinliğinizde dikkat edin.Cihaz ile ilgili sorunlarınızı ve deneyimlerinizi oluşturulan M6S ANA KONU sunda iletiniz.Konu başlığı ve düzenine dikkat etmeyen kullanıcılara uyarı puanı verilecektir.Teşekkür ederim
Cok sagolun türkce rehber cok iyi olur bidahakinde konu basliginda dikkat ederm