• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

MDM Sorunu

Pairs

Üye
Merhaba arkadaşlar elimde etab4 tablet var. BTT romu yüklü ve MDM ekranını geçemiyorum.Şarjı düşükken pil kullanımına giriyorum fakat geliştirci modunu açana kadar MDM geliyor.
Ben bundan nasıl kurtulabilirim ne denediysem olmadı. TWRP yüklemek içinde root gerekiyormuş.

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Co Admin
Vip Üyelik
Mdm yükleme sihirbazı ile kendine uygun stock romu yükle sonra otg kablosuyla klavyeyi bağla mdm ekranında escye bas mdm ekranı gidiyor sonrasında gir geliştiriciyi aç rootunu at vs vs.

Pairs

Üye
Mdm yükleme sihirbazı ile kendine uygun stock romu yükle sonra otg kablosuyla klavyeyi bağla mdm ekranında escye bas mdm ekranı gidiyor sonrasında gir geliştiriciyi aç rootunu at vs vs.
Üstad onuda denedim fakat klavyeyii tanımıyor. Bir kaçtane klavye denedim. Kablolu kablosuz felan ama nafile.

Ben bu orjinal stock romdan apk yı silip tekrar sertifikaladığımda hata veriyor nedense.

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Co Admin
Vip Üyelik
Öyle olmuyor tabiki dediğim gibi ilk önce mdmden rom yükle bu izin vermiş olacak.Sonrasında otgyi tak esc bas geçersin çok rahat.

Pairs

Üye
Tabletin USB portu bozuk çıktı üstad. O yüzden başka bir yöntem buldm kendimce :D.
BTT modunu kurup ilk açılıştaki dil kısmında biraz hızlı olup herhangi bir dile aldım. Ardından MDM de wifi ye bağlantım. daha sonra kullanıcı adı ve şifre kısmında ise klavye ayarlarına giderek hakkında kısmından bir linke tıkladım chrome açıldı kendime frp bypass apk yı maille atıp chrome dan herhangi bi sayfayı paylaş deyip gmail i açtım o şekilde yürüdüm. Hallettim yani tableti.

Rrcp

Honeycomb
Android Üye
Üye
Aynı sorun bende oluyordu ama bı kez format attıktan sonra ayarlardan geliştirici ayarı aç sonra yeniden başlat ubsb hata ayıklamayı aç

tunasahinn

Huaweist
Co Admin
Tabletin USB portu bozuk çıktı üstad. O yüzden başka bir yöntem buldm kendimce :D.
BTT modunu kurup ilk açılıştaki dil kısmında biraz hızlı olup herhangi bir dile aldım. Ardından MDM de wifi ye bağlantım. daha sonra kullanıcı adı ve şifre kısmında ise klavye ayarlarına giderek hakkında kısmından bir linke tıkladım chrome açıldı kendime frp bypass apk yı maille atıp chrome dan herhangi bi sayfayı paylaş deyip gmail i açtım o şekilde yürüdüm. Hallettim yani tableti.
İhtiyaç oldu mu çare tükenmez...