• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

MC PE 1.12.0.6 BETA SERVERLARDA SORUN

GurkanS

Cupcake
Üye
Minecraft 1.12.x sürümünü kullanıyorum xbox hesabım var ve biR Skyblock türü server buldum girerken paket istedi 0.12 mb like indir ve katil diyordu bende indir ve katil butonuna bastım indirdim herşey bundan sonra oldu ekranın üstünde : Bellek az Doku kalitesi azaltılarak yazıyordu oynadım bloklar kalitesiz küçücük tohumlar gözükmüyor meşale sadece ışığı var ve daha denemediğin çok blok ve item de hata var fakat sorun şu ki diğer severlerle de bunu kaynak paketini indirip giriyorum diğer severlerle sıkıntı yok (çoğu serverde) fakat tekrar diğer şer ere giriyorum bloklar küçük NET her taşı düz kırmızı, kaktüs full yeşil; tohumlar gözükmüyor hiç, meşaleler koymadan önce siyah gözüküyor koyunca gözükmüyor, şeker kamışı gözükmüyor yardım edin lütfen çoğu kişiye sordum telefonun eski değiştir diyorlar fakat maçı durumum iyi değil değiştiremem başka hangi yöntemi deneyebilirim uygulama felan yok mudur .
Telefon : j2 samsung
Ram : 1 gb boşta 700 800 mb kullanılıyor! Boşta 150 300 mb en fazla .
Android : 5.1.1 lolipop
Uygulama önerilerinizi bekliyorum... yada başka şeyler.

Edward

By Phoenix
Süper Moderatör  
Premium
Uygulama ile çözülebilecek bir sorun değil gibi, benim cihazım GM5 Plus bende de kasmalar oluyordu.

GurkanS

Cupcake
Üye
Kalması sıkıntı değil fakat dediğim gibi sadece Ömer Verde bloklar küçük kalitesiz meşaleler tohumlar vb. Seyler gözükmüyor yeter ki kalsın hiçbir zevk vermiyor oynarken ya da hiç olmasa bile ramı en az tutan uygulama önerir misiniz ram temizleyen .