• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Nougat [MAYIS2019][7.1]Citrus CAF for Etab5

kutlay1653

Emektar
Emektar  

Merhaba arkadaşlar özelleştirme dolu bir romla karşınızdayım.
Sorunlar buglar vs olabilir sadece çalışıp çalışmadığına baktım

Gizli içeriği görebilmek için yandaki beğenilerden birini kullanmalısınız. Beğen Beğen, Bayıldım Bayıldım, Haha Haha, Wow Wow, Üzgün Üzgün, Kızgın Kızgın

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Administrator
Premium
Eline sağlık bu roma bayılıyorum.

Skyrex

Froyo
Üye
Eline saglik @kutlay1653 3.10.7 kernel daha stabil romlarda gelirse super olur :) canlandirdin yine etab5i
Post automatically merged:

Birde oreo twrp paylastin bi orero romumuz yokmu tabi portlanabiliyora sen halledersin .d

Skyrex

Froyo
Üye
3.4 daha basit ben ölmüş bir porterim unuttum nasıl yapıldığını
Unutmamışsındır ilkleri sen yaptın hep 3.4 de iyide 60 fps oynatmıyo 1080p sorunu romların genelinde o yüzden 3.10 diyorum

@kutlay1653 kafana eserse yap knk. Kullanalım sorunusuz 3.10 olursa süper olur

codera

Froyo
Üye
Flashlandığınız rom test ediyorum..

Boot animasyonda kısa sürede kasmalar yapıyor sonra da yani. (tablet ışık yanınca hızlanıyor.)

Boottan sonrası da durdu hatası alıyorum.
( com.android.phone ve android.process.acore durdu diyor. Saat durdu.)

Kamera da ters yan yatırılmış oluyor çekmeye denersek donuk kalıyor kamera fakat işletimde sorunu yok.

Ram: 593 MB kullanıyor.

MTP çalışmayı durdurdu diyor dosya yöneticisine....

Google Asistan logosu ne işi var ki.

Daha fazlasını denemedim....

kutlay1653

Emektar
Emektar  
Flashlandığınız rom test ediyorum..

Boot animasyonda kısa sürede kasmalar yapıyor sonra da yani. (tablet ışık yanınca hızlanıyor.)

Boottan sonrası da durdu hatası alıyorum.
( com.android.phone ve android.process.acore durdu diyor. Saat durdu.)

Kamera da ters yan yatırılmış oluyor çekmeye denersek donuk kalıyor kamera fakat işletimde sorunu yok.

Ram: 593 MB kullanıyor.

MTP çalışmayı durdurdu diyor dosya yöneticisine....

Google Asistan logosu ne işi var ki.

Daha fazlasını denemedim....
Durma sorunlarını almadım alsaydım romu paylasmazdim gapps kurdunuz mu google asistan logosu romdan kaynakli benden değil

codera

Froyo
Üye
Söyle yaptım önce kendi romu backup aldım sonra senin romu flashladım flashlandıktan sonra wipe dalvik cache yaptım ordan sonra başlattım sistem.
Önceki romda gapps kurmuştum belkide silinmiş sanırım. Kamera sorunu düzelirse önemli artırılmış gerçeklik projemi ilerlenmem lazım.

Arcore etab 5 desteklenmesi lazım android 7 de bütün arcore destekliyordu sanırım...

kutlay1653

Emektar
Emektar  
Söyle yaptım önce kendi romu backup aldım sonra senin romu flashladım flashlandıktan sonra wipe dalvik cache yaptım ordan sonra başlattım sistem.
Önceki romda gapps kurmuştum belkide silinmiş sanırım. Kamera sorunu düzelirse önemli artırılmış gerçeklik projemi ilerlenmem lazım.

Arcore etab 5 desteklenmesi lazım android 7 de bütün arcore destekliyordu sanırım...
arcore için çok güçlü donanım lazım canera duzeltemiyorum o kadar iyi değilim

codera

Froyo
Üye
Ben düzeltmeyi düşünüyorum kamera sorunu.... Üniversite sınavlardan sonra portlanmayı ilk kez başlayacağımı söyleyebilirim. Etab-5'e özel rom sürümleri sürekli yapabilirim yani..

Bunu hiç gördünüz mü ? Lineage 14 için kamera fix şeyi eklemiş. https://p55novo.blogspot.com/2017/11/cam-fix-for-los14-mt6592.html

kutlay1653

Emektar
Emektar  
Ben düzeltmeyi düşünüyorum kamera sorunu.... Üniversite sınavlardan sonra portlanmayı ilk kez başlayacağımı söyleyebilirim. Etab-5'e özel rom sürümleri sürekli yapabilirim yani..

Bunu hiç gördünüz mü ? Lineage 14 için kamera fix şeyi eklemiş. https://p55novo.blogspot.com/2017/11/cam-fix-for-los14-mt6592.html
bu kamerayı çalıştırmaya yarıyor hiç çalışmayabilir normalde ben bunu adamdan daha önce yaptım

Kemalzenci33

Cupcake
Üye
Bunu nasıl kurabilirim twrp 3 üstü var bende işlem sırası nasıl bilgi verebilirmisiniz.