Hoşgeldiniz <3

Forum Android'e kayıt olarak yeni konular açabilecek, açılmış konulara cevap verebilecek ve 50K+ Kayıtlı kullanıcı ile etkileşim kurabileceksiniz.

Şimdi 1 Dakikada Kayıt Ol!

KİLİT Marsmallow'a Nasıl Geçerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

must4f4edis

Eclair
Cupcake
nougat stock ve custom romlardan keyif alamadım. e oreo stock rom desen tırt. şimdi marsmallow'a geçeyim diyorum, fakat pil göstergesi %50'de kalıyor mm'ye geçince. bu marsmallow'a sağlıklı bir şekilde nasıl geçerim? teşekkürler...

trkzmn

Honeycomb
Gingerbread
gm 5 plus sorun ve yardım bölümünde açtığıma göre gm 4g
Konu başlığında veya içeriğinde belirtmiş olsaydınız şu ana kadar cevabınızı almış olursunuz. Ayrıca biz konulara ana sayfada ki son mesajlar kısmından bakıp yardımcı olmaya çalışıyoruz. Konunun bulunduğu bölüm sorun ve yardım bölümü diye belirtiyor. Bu sorun ve yardım bölümü forumun ana sorun ve yardım bölümü de olabilir. Şu anda gelişmiş espri ve zeka düzeyinize bakarak bu sorunuza kendi kendinize bir çözüm bulacağınıza inanıp size iyi forumlar diliyorum

Son düzenleme:

must4f4edis

Eclair
Cupcake
Konu başlığında veya içeriğinde belirtmiş olsaydınız şu ana kadar cevabınızı almış olursunuz. Ayrıca biz konulara ana sayfada ki son mesajlar kısmından bakıp yardımcı olmaya çalışıyoruz. Konunun bulunduğu bölüm sorun ve yardım bölümü diye belirtiyor. Bu sorun ve yardım bölümü forumun ana sorun ve yardım bölümü de olabilir. Şu anda gelişmiş espri ve zeka düzeyinize [BGCOLOR=transparent]bakarak bu sorunuza kendi kendinize bir çözüm bulacağınıza inanıp size[/BGCOLOR][BGCOLOR=transparent] iyi forumlar diliyorum[/BGCOLOR]
yardımcı olmayacaksan boş yapma

trkzmn

Honeycomb
Gingerbread
Gerektiği takdirde beni @KiNGHaZe ,@OneDroid ve diğer forum üyeleri uyarır. Ayrıca istediğiniz taktirde sol alt köşede bulunan rapor kısmı ile beni rapor edebilirsiniz. Eğer raporunuz yerinde ise cezalandırılım. Bu forumda kimseye haksızlık yapılmaz. İyi forumlar.

trkzmn

Honeycomb
Gingerbread
forumun belli kurallarının varlığından bahsediyorsun. ben de kurallara uygun olarak konumu uygun başlıkta açtım, gelip burda boş boş konuşma, uzatma.
Forumda sorun ve yardım bölümünde nasıl konu açılacağına dair belli bir kural ve düzen yok. Ayrıca forumun kurallarını okuduğunu zannetmiyorum. Eğer okumuş olsaydınız madde 10'a göre hareket ederdiniz. Kuralları tekrar okumanızı tavsiye ederim.

must4f4edis

Eclair
Cupcake
Forumda sorun ve yardım bölümünde nasıl konu açılacağına dair belli bir kural ve düzen yok. Ayrıca forumun kurallarını okuduğunu zannetmiyorum. Eğer okumuş olsaydınız madde 10'a göre hareket ederdiniz. Kuralları tekrar okumanızı tavsiye ederim.
yöneticiler daha önce uyarıda bulunmuştu, cihazın kendi bölümünde açmam yönünde. madde 10'a gelince, saygısızlığı ilk sen yaptın. rica ediyorum uzatma artık, buraya böyle saçma şeylerle uğraşmaya gelmedim. bilen arkadaşlardan yardım almaya geldim.

trkzmn

Honeycomb
Gingerbread
Her neyse soruna cevap vereyim. Bizim forumda marshmallow stock rom yok. Bu linkteki marshmallow fastboot romu kullanabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz. Beğendikten sonra sayfayı yenileyiniz.

Son düzenleme:

KiNGHaZe

Katılımsız Program Uzmanı
Genel Yönetici
1:) Forumda görevli mod veya geliştirici yetkili kişiler konuların nereye açıldığına bakarak soruya yanıt vermelidir
2:) Eğer yanlış yerde ise ve yetkisi varsa konuyu gerekli bölüme taşır. Yetkisi yoksa, yetkisi olan bir görevliyi konuya etiketler ve konunun yanlış yere açıldığını belirtmiş olur.
3:) Forum içinde özellikle görevli olanlar üyeler ile tartışmaya girmemelidir. Konuyu uzatmamalıdır. Görevini yerine getirip konuyu kapatmalıdır.

Herkese iyi forumlar...

must4f4edis

Eclair
Cupcake
Cihaza nasıl bir müdahalede bulundunuz acaba? Yani hangi işlem sonucu böyle bir durumla karşılaştınız.
bu problem ile sadece ben karşılaşmadım. çoğu gm 5 plus kullanıcısı nougat'dan veya oreo'dan marsmallow'a geçerken bu hatayı alıyor, pil yüzdesi hep 50'de kalıyor.

trkzmn

Honeycomb
Gingerbread
bu problem ile sadece ben karşılaşmadım. çoğu gm 5 plus kullanıcısı nougat'dan veya oreo'dan marsmallow'a geçerken bu hatayı alıyor, pil yüzdesi hep 50'de kalıyor.
Size tavsiyem varsa cihazınızın edl (qfil) romunu kurmanız. Çünkü yeni bir android sürümüne geçildiği zaman yeni dip dosyalar cihaza yüklenebiliyor. Bu dip dosyalar diğer dosyalarla uyumlu olmayınca bu ve benzeri hatalar çıkabiliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...