Hoşgeldiniz <3

Forum Android'e kayıt olarak yeni konular açabilecek, açılmış konulara cevap verebilecek ve 50K+ Kayıtlı kullanıcı ile etkileşim kurabileceksiniz.

Şimdi 1 Dakikada Kayıt Ol!

MIUI 8 For GM 5 Plus

slayer9800

Cupcake
Üye

Hafız28

Honeycomb
Üye

Oguzhan671

Cupcake
Üye
ilk defa rom yüklüyorum affınıza sığınarak bu GApps dosyası  yukarda nagouttan geçenler için yüklenmesi gerek dosyalar mı yoksa başka bir dosya mı ?

Oguzhan671

Cupcake
Üye
yorumunu görmedim ve gapps falan konudaki gibi yükledim yeniden başlattım şimdide telefon açılıyor ama "encryption unsuccessful" hatası veriyor allta RESET PHONE yazıyor tıklıyorum twrpe ye yönlendiriyor napacağım ?
GApps yükleme diyorsun ama ben nagouttaydm ?

yorumunu görmedim ve gapps falan konudaki gibi yükledim yeniden başlattım şimdide telefon açılıyor ama "encryption unsuccessful" hatası veriyor allta RESET PHONE yazıyor tıklıyorum twrpe ye yönlendiriyor napacağım ?
İlk önce wipe çekip 
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
 Rom ve attığım linktekini yükleyin. Gapps yüklemeyin.

Oguzhan671

Cupcake
Üye
İlk önce wipe çekip 
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
 Rom ve attığım linktekini yükleyin. Gapps yüklemeyin.
[/quote]

vendor dosyasımı indirdim ama telefon açılmıyor ve twrp de de pc görmüyor bu dosyayı nasıl atarım ?

Oguzhan671

Cupcake
Üye
5 plus dual de sim kart görmeme sorununu çözen varmı veya çalışma varmı bu sorun hakkında.
Rom çok güzel ama işte her güzelin bir sorunu var işte.