• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

MIUI 8 8.1.2.0 for GM 5

Cengover

Eclair
Üye
Çift hatlı ama tek imeili telefonumda imei okunmuyor, efs professionalde imei görünüyor arama çalışıyor ama mi hesabı açılmıyor.

karstik

Cupcake
Üye
Karşı tarafa ses gitmemesi ya da çok az gitmesi sorununu çözmemde yardımcı olacak biri yok mu lütfen ?
Hocam böyle bir sorunla bir çok kişi karşılaşmadı cihazınızın mikrofonu tozlanmış olabilir temizletirseniz düzelir büyük ihtimal. Ama sadece bu romda ise tekrar kontrol edip fixlemeye çalışırım.
[/quote]

Yanıt için teşekkür ederim fakat sadece bu romda böyle bir hata oluştu stock romda böyle bir sıkıntı yaşamıyorum. Miui romda belli olmuyor bazen ses çok net gidiyor bazen tabiri caizse mikrofonu ağzına sokmak gerekiyor ilgilenirseniz çok memnun olurum ?

rain12ab

Üye
Hi everybody. I have some prolems with firmware. For exam. I haven't lockscreen(on settings too), navbar doesn't work functionally, Some buttons don't work. How I can solve these problems? I did everything according to the instructions.

Phone: GM 4G but display from GM 5

teknolog71

Donut
Üye
Hocam bu romda karşıya ses az gidiyor diğer romlarda böyle bir sorun yok nasıl çözebiliriz?

teknolog71

Donut
Üye
Romu düzenleyen arkadaş iyi güzel de sonrası için destek pek yok gibi. Benden sonra bir kaç arkadaşta aynı sorunu yaşıyor. Karşıya ses az gidiyor. Düzeltilse ömürlük rom olur.

FuryLions

Cezalı Üye
Yasaklı
Cihaz için kendi çapımda desteği kestim vakit darlığından dolayı. Diğer 4G veya 5 kullanıcı arkadaşlar sorun ile ilgilenirse yardımcı olabilirim aksi takdirde ciahzı satma safhasına gelmişken destek veremiyorum..:)

Hatedarkk

Cupcake
Üye
Gm5 ekranli 4 g kullanan arkadaslar sorunsuz kurdunuz mu daha once ben hiç rom kurmadim yardimci olacak var mi ? Romda herangi bir sorun var mi lütfen yorum atin.

Cihaz için kendi çapımda desteği kestim vakit darlığından dolayı. Diğer 4G veya 5 kullanıcı arkadaşlar sorun ile ilgilenirse yardımcı olabilirim aksi takdirde ciahzı satma safhasına gelmişken destek veremiyorum..:)
Bu sorunu çözebilir misin ? Benim tel gm5 ekranli 4g kurulumu hakkinda kisa bilgi verirmisin ?

Bursyn

Donut
Üye
Peki romu nasıl yukleriz general mobile 5 d için anlatımı var mı acaba