MIUI 8.1.2.0 GLOBAL STABLE TT175 by Shedinja

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Emektar
kardeş şükür okuma yazmamız var lakin sorumun cevabı bu değil ayriyetten yüklemeye çalışıtım clocworkden dolayı hata verdi.
Okuma yazman varsa cevabın hayır olduğunu kendinde biliyorsun üstüne şuan cwm hatasından bahsediyorsun. Kusura bakma geleceği görüp bu soruna yanıt vermemi bekleme.

ramazan507

Cupcake
Üye
Okuma yazman varsa cevabın hayır olduğunu kendinde biliyorsun üstüne şuan cwm hatasından bahsediyorsun. Kusura bakma geleceği görüp bu soruna yanıt vermemi bekleme.
Seni tekrardan sorduğum soruyu okumaya davet ediyorum zira yükleme gerçekleşmediği için güncellemenin çalışıp çalışmadığını nasıl anlayacağız.

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Emektar
İlk sorduğun soruyu okuyunca emin ol ki herkes benim düşündüğümü düşünecektir. Geliştirici arkadaş romu portladı. Cihaza gelen güncelleme orjinal cihazın sistemine göre verildiği için cihaza kurarsan cihaz brick olur. Kurup denemeye kalkmayın ki cihazınıza bir şey olmasın.

byfoot

Donut
Cupcake
hocam konuşma esnasında biri beni arayınca gözükmüyor, bunun icin fix yada guncelle verir missin. Bu özellik benim için önemli

Hyp3ri0nn

Üye
Selam, bu romdan dual sim özelliğini kaldırdığınızı yazmışsınız, nasıl kaldırdığınızı öğrenebilirmiyim ? Tekrar aktif hale getirmem gerekiyor, benim telefonum yanlış bir değişiklikten dolayı baya bir bozulmuştu ve Blade V580 romu ile kullanıyordum dual sim özelliği açık bir şekilde ve ikinci Simkart olarak görüyordu, bu yüzden öğrenmek istiyorum aslında nasıl dual simi tekrar aktif edebileceğimizi, internette biraz araştırdım, build.prop dosyasında bazı değişiklikler yaptım fakat hala sim kart yok uyarısı alıyorum, tekrar dual simi nasıl aktif edebileceğimi söylerseniz memnun olurum, teşekkürler

diplomat61

Üye
tşk cok sagolun.IMEI isini yapamadim hala mobil veri acmiyor dediklerinizi yapıyorum nafile

Ahmetkk

Üye

TT175 için portladığım MIUI 8.1.2.0 GLOBAL STABLE sürümüdür.
Global olduğu için Türkçe dil mevcuttur.
Redmi Note 2 den çapraz port edilmiştir yani %100 stock MIUI.
Google Play ve diğer hizmetleri romda mevcut.
Orijinalliği bozmamak adına ROOT eklenmemiştir.

Kurulumda TWRP 3.1.0 kullanın.
Wipe kısmından Advanced'ı seçin ve
SYSTEM-DATA-CACHE-DALVIKCACHE seçip alttaki çubuğu kaydırın. Bittikten sonra ana ekrana gelin Install kısmından indirdiğiniz romu bulup seçin gelen ekranda "add more zips" seçeneğini seçip Focus Fix dosyasını seçin. Yine gelen ekranda "Reboot after installation" a tik atıp alttaki çubuğu kaydırın ve cihazı 25 dakika kadar yanlız bırakın o yolunu bulacak.
:troll:

Root eklemek için;
İndirme bağlantılarının yanında verdiğim SuperSU paketini TWRP ile WİPE yapmadan flashlayıp cihazı yeniden başlayın.

IMEI sorunu çözüldü. Teşekkürler @The Punisher.
Bluetooth sorunu çözüldü.
Random kararma sorunu çözüldü.
Kasma ve Lag sorunları giderildi.
-15.03.2017

Kamerayla ilgili tüm sorunlar çözüldü.
Sistem optimizasyonu için düzenlemeler yapıldı. -22.04.2017

:şerefe:

Pil grafiği TT175 cihazına aittir.

Parmak İzi

[Hidden content]

OTA İLE GELEN GÜNCELLEMEYİ KESİNLİKLE KURMAYIN

:kovboy: