Hoşgeldiniz <3

Forum Android'e kayıt olarak yeni konular açabilecek, açılmış konulara cevap verebilecek ve 50K+ Kayıtlı kullanıcı ile etkileşim kurabileceksiniz.

Şimdi 1 Dakikada Kayıt Ol!

lg g3 twrp kurma ( LOLİPOP (5.0) )

MMTK

Cupcake
Cupcake

ÖNCELİKLE BELİRTMEK İSTERİM YAPILAN İŞLEMLERDEN ben VEYA forumandroid SORUMLU DEĞİLDİR

GEREKENLER
1- lg g3 cihaz [:D]
2-kingroot
apk
3-bilgisayar ( zip dosyası indirip çıkartmak için )

LİNKLER
1-
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

2-
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

1- cihaza kingroot apk indir ip kuruyoruz ( önümüze çıkan güvenlik ekranından yinede yükle seçeneğine basıp geçin yükleme öyle yapılır )
1.1- uygulama içerisine girip önümüze çıkan yazıları ( her uygulama da olduğu gibi tanıtım bölümü ve izin ver bölümü ) ileri ileri yapıp uygulama içerine giriş yaptıktan sonra cihazı rottlama işleminin olup olmayacağını tarıyor ve önünüze getiriyor sonra siz başlatınca uygulama root lama işlemini gerçekleştiriyor
1.2- cihaz rootlama işlemi bitikten sonra bir kez yeniden başlatın

2-linkteki uygulamayı bilgisayara indirip zip içinden olan dosyayı zipten çıkartın ve telefon hafızasına atın
2.1- cihaz hafızasına gönderdiğiniz uygulamayı kurun ve uygulama içerisine girip root izinini verin üst tarafta lolipop simgesine tıklayın ve işlemin bitmesini bekleyin işlem bitikten sonra cihazı yeniden başlatın

işte bu kadar

cihazı twrp moduna alma
1- ses kısma ve güç tuşuna bas simge geldikten sonra
2-bir daha ses kısma ve güç tuşuna bas ve ses tuşları ile önüne gelen iki soruya da yes kutucğuna getir ve güç tuşu ile okey le
3-twrp yazısı gelmiş olacaktır zaten twrp açılına şarja takabilirsiniz sıkıntı yoktur​

KAYNAKÇA
xda ( sanırım bu zip dosyasını oradan bulmuştum simdi tam hatırlamıyorum )