Lenovo K5 OTA Güncelleme Sorunu Çözümü | Forum Android - Android Topluluk Forumu

Lenovo K5 OTA Güncelleme Sorunu Çözümü

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Size daha iyi hizmet vermek adına web sitemiz üzerinde reklam gösterimi yapılmaktadır.
Daha az reklam görmek için üye olabilirsiniz.

Kayıt Ol
28 Kasım 2016
46
10
8

BU İŞLEMDEN DOĞABİLECEK SORUNLARDAN ŞAHSIM VE FORUM ONE TEAMS SORUMLU TUTULAMAZ.

Uzun süredir uğraştığım sorunun çözümü  :)

1) Telefondan ota güncellemeyi indir. 

2) İndirme tamamlandığında kurmayın! 

3) Telefonu kapatın. 

4) Bellek kartını çıkarın 

5) Hem ses seviyesi tuşlarına hem de güç düğmesine (üçlü) birlikte basarak kurtarma durumuna geçin. Yada, ses açma ve güç tuşuna basın. Gelen ekrandan recovery'e tıklayın. 

6) Daha sonra, ses seviyesi tuşuyla aşağı kaydırın ve  apply update from sd card seçeneğine girin. 

7) "0" adlı klasörü seçin, daha sonra "carrier" alt klasörü seçin ve ardından "Turkey.ota.zip" i seçin. 

8) Telefon Turkey.ota.zip tuşuna basıldığında yeniden başlatılacaktır. (Başlatmak için 10-12 dakika sürecektir. (Endişelenmeyin) 

9) Artık telefonda ota güncellemesini indirip güncellemeyi uygula. 

10) Telefon normalde yeni sürüme güncellenecektir. 

Saygılarımla  ;)

cyber2015

Yeni Üye
Üye
4 Şubat 2017
7
1
3
Sevdiklerinizin aynen uyguladim. Yaklaşık 10 dakika sonra açıldı telefon ve tüm bilgiler sınırlanmışt. Telefona yeniden kurulum yaptım sürümü de değişmedi aynı kaldı.

cyber2015

Yeni Üye
Üye
4 Şubat 2017
7
1
3
Sevdiklerinizin aynen uyguladim. Yaklaşık 10 dakika sonra açıldı telefon ve tüm bilgiler sınırlanmışt. Telefona yeniden kurulum yaptım sürümü de değişmedi aynı kaldı.
Sınırlanmıştı derken? Yazılanları uyguladıktan sonra güncellemeleri kontrol edip normal bir şekilde yükleyebilirsiniz güncellemeyi.
[/quote]

Sıfırlanmıştı demek istedim. Güncellemeyi tekrar denedim yükledi. Şu anda yeni sürümdeyim.

28 Kasım 2016
46
10
8