• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Laptop Tavsiyesi

Resul046

Eclair
Üye
Arkadaşlar İyi akşamlar, sizden ricam 3000-3500 tl arasi oyun ve iş odakli laptop tavsiye edermisiniz teşekkürler

Edward

By Phoenix
Forum Editörü
Premium
oyunda 1080 istersen intel'e yönlenmeni tavsiye ederim 2k ve üzeri çözünürlükte amd ile intel aynı diyebiliriz fiyat performans olarak, aynı zamanda daha çok çekirdek, daha çok thread ve overclock hızı sunması amd'yi bir adım öne çıkarıyor kanaatimce.

Resul046

Eclair
Üye
oyunda 1080 istersen intel'e yönlenmeni tavsiye ederim 2k ve üzeri çözünürlükte amd ile intel aynı diyebiliriz fiyat performans olarak, aynı zamanda daha çok çekirdek, daha çok thread ve overclock hızı sunması amd'yi bir adım öne çıkarıyor kanaatimce.
Peki onerdigin bir bilgisayar varmi ?
Sence hangi marka bilgisayar almaliyim

Edward

By Phoenix
Forum Editörü
Premium
Peki onerdigin bir bilgisayar varmi ?
Sence hangi marka bilgisayar almaliyim
Marka önermem kendin toplayabilirsen hem daha ucuz olur hemde kafana göre ayarlarsın.
DonanımA***** adlı kanal var yt'de o fiyat segmentinde yapılabilecek en iyisini yapıyor ve sistemi direk satın alabiliyorsun bi bak derim.

Resul046

Eclair
Üye
Marka önermem kendin toplayabilirsen hem daha ucuz olur hemde kafana göre ayarlarsın.
DonanımA***** adlı kanal var yt'de o fiyat segmentinde yapılabilecek en iyisini yapıyor ve sistemi direk satın alabiliyorsun bi bak derim.
Baslik dikkatinizi cekmemis galiba ben laptop onerisi demistim tşk

KendineMuhendis_

Gingerbread
Android Üye
Üye

Resul046

Eclair
Üye
İyi akşamlar, teşekkürler