• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

[KONU KİLİT]Gm5 plus TWRP TE DOSYALARA ERİŞEMİYORUM

Selamün aleyküm arkadaşlar gm5 plus cihazima twrp yüklemek istiyorum fakat bootloader e alamıyorum ses kısma ve power tuşlarına basarak bu
http://i.hizliresim.com/4Pkjdq.jpg
ekrana geldim ses tuşları ile bootloader i seçip power tuşuna basıyorum telefon ışığı sönüp yanıyor ve tekrar aynı bölüme geliyor
Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

TEŞEKKÜRLER TWRP İ YÜKLEDİM AMA

twrp i yükledim rom atıcam  twrp i açınca  şifre istiyor ama ben daha önce şifre belirlemedim yinede bi kaç şifre denedim yanlış diyor şifreyi girmeden devam ediyorum bu defa da dosyaları görmüyor

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Genel Sorumlu
Güç + ses kısma bastığın zaman o menüde kal.Sonra dediklerini yap.Zaten girdiğin menü fastboot .Gireceğin kodlarda fastboot için olduğundan twrp başarıyla yüklenir.Oem kilidinde açık olsun.

Sen zaten o anda bootloader modundasın yapman gereken:
1- Telefon ayarlarından geliştirici seçenekleri daha sonra oem kilidi açma özelliğini aktif edeceksin.
2- Ses kısma ve Güç tuşuyla cihazı bu ekrana alacaksın
3- fastboot oem unlock-go yazacaksın
4- Cihaz kendini formatlar.
5- Cihaz açıldıktan sonra " fastboot flash recovery xxxxx.img " yaz (xxxxx yerine recovery ismini yaz)
Daha sonra o menüde ses açma tuşuyla değiştir ve recovery mode yazanı güç tuşuyla onayla.

teşekkürler twrp i yükledim rom atıcam  twrp i açınca  şifre istiyor ama ben daha önce şifre belirlemedim yinede bi kaç şifre denedim yanlış diyor şifreyi girmeden devam ediyorum bu defa da dosyaları görmüyor