• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

[Kilit]Note 4 CQ Sinyal Problemi

yanki

Üye
arkadaşlar benim telefonda aldığımdan beri  sinyal kaybetme problemi var bir türlü çözüm bulamadım internette araştırdım benim gibi  aynı sıkıntıyı yaşayan birçok kullanıcı var ve hiç biride çözüm bulamamış servise defalarca  göndermişler  yazılım yüklenip  geri göndermişler ve sorunları halen devam ediyormuş forumda okuduğum kadarıyla bayağı bilgili arkadaşımız var  bu sıkıntı donanımsal mı yazılımsal mı  samsung bu hatayı niye düzeltmiyor aldığımda 4.4.4 yazılımı vardı  şu anda 6.0.1 var arada onca güncelleme geldi yeni yazılımlar çıktı  bu sıkıntı bir türlü düzeltilemedi  telefonumu da çok seviyorum  bu zamana kadar birçok marka ve model telefon kullandım  ki en az 20  25 cihaza yakındır hiç birinden bu cihaz kadar  memnun olamadın bit tek Nokia 7710 vardı bir zamanlar o da çok güzel bir cihazdı birde bu ama bu sıkıntıdan dolayı telefondan soğumaya başladım telefon cebimde olduğu için sinyal varmı yokmu sürekli takip edemiyorum  defalarca evden çocuklar aramış ulaşamamışlar allah muhafaza acil bir durum olsa ulaşamıyacaklar hesapta cep telefonumuz var diye geziyoruz ama varla yok arası bir şey hele hele 4.5 g yi açtığım zaman  sinyal tek çubuğa kadar düşüyor o yüzden 4.5 g yi hiç kullanamıyorum  sizin tavsiye edebileceğiniz bir çözüm yolu varmı  ama lütfen servis demeyin  internette okuduğum onlarca kişi servisten bir çözüm bulamamış bir de 1 ay serviste bekletmişler  cihazları   çözüm olurmu acaba diye teleonu root ladım twrp 3 yükledim  twrp den telefonu formatladım vs vs  yine bir çözüm bulamadım
mobil ağlardan wcdma  yı seçince full çekiyor  şehir içinde gezinirken anten değiştimi diğer antenin sinyaline bağlanamıyor biraz uzun oldu kusura bakmayın  benim gibi bir çok mağdur var  belki bir çözüm buluruz dedim

bambiri

Cupcake
Üye
4.5g alt yapısı türkiyede 0 daha oturması için en az 5 sene lazım.ben note 4 kullanıyorum 4.5g 1 cızgı çekerken
3g full her zaman aynı şebeke ile alakalı sorun

HTML

Üst Alt