Hoşgeldiniz <3

Forum Android'e kayıt olarak yeni konular açabilecek, açılmış konulara cevap verebilecek ve 50K+ Kayıtlı kullanıcı ile etkileşim kurabileceksiniz.

Şimdi 1 Dakikada Kayıt Ol!

[Kilit]Galaxy Note 4 Açılmama Sorunu

Merhabalar 
Benim sıkıntım şu idi biri beni aradığı zaman telefonumda durmadan telefon durduruldu diye bir uyarı çıkıyordu ve telefonun pilini çıkarıp yeniden başlatmam gerekiyordu bende dedim telefonu bi rootluyayım belki geçer, zaten rootlamak istiyordum buda bahanem oldu sonra şu sayfada anlatılan her şeyi yapıp telefonu rootladım = https://teknoseyir.com/blog/note-4-6-0-1-root-yapma-ve-custom-rom-yukleme telefonu rootladıktan sonra bu sorun yine devam etti bende es dosya yöneticisini kullanarak telefon ve kişiler uygulamalarını sildim ve google play dan başka çağrı uygulamaları indirdim. Ama sanki tam silinmedi uygulama simgeleri halen gözüküyordu tıkladığım zaman durduruldu diyordu. Bundan sonra biri beni aradığında yine aynı şekilde bana uygulama durduruldu diye uyarı geldi bundan sonra telefonu kapadım ve bir daha açamadım. telefonu açmaya çalıştığımda samsung yazısı çıkıyor fakat telefon bir türlü açılmıyor. telefonu bir iki defa twrp ile sıfırladım ama yine de açılmadı. Lütfen yardımcı olun ne yapacağımı cidden bilmiyorum.