• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

KİLİT İşlemci frekans sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kesimal

Üye
Üye
Cihaz
gm 4g
En düşük işlemci 449mhz ,fakat cihaz 676mhz den aşağı inmiyor. Sadece ex kernelden ,en yüksek frekansı 449 yapınca oluyor, bunu nasıl duzeltebilirim acaba?
Post automatically merged:

En düşük işlemci 449mhz ,fakat cihaz 676mhz den aşağı inmiyor. Sadece ex kernelden ,en yüksek frekansı 449 yapınca oluyor, bunu nasıl duzeltebilirim acaba?
Cihaz meizu m6s flyme 8 sorun rom da degil globaldeyken de bu sorun vardı çin romundada var

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Co Admin
Cihaz
GM 5 Plus / E-tab 4
Merhaba, siz her ne kadar düşerseniz de cihazda arka planda işlem varsa o otomatik olarak artar. Tavsiyem greenify gibi bir uyutma uygulaması kullanıp arka planda çalışanları uyutup tekrar denemeniz.

kesimal

Üye
Üye
Cihaz
gm 4g
Merhaba, siz her ne kadar düşerseniz de cihazda arka planda işlem varsa o otomatik olarak artar. Tavsiyem greenify gibi bir uyutma uygulaması kullanıp arka planda çalışanları uyutup tekrar denemeniz.
Greenify kullanıyorum ve arka planda baktım bişey yapmıyor telefon boşta olsa bile 449 mhz ye kadar düşmüyor. İşlemci yükü de sıfır diyor anlamış değilim , bence sistemin bi sorunu

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Co Admin
Cihaz
GM 5 Plus / E-tab 4
Greenify kullanıyorum ve arka planda baktım bişey yapmıyor telefon boşta olsa bile 449 mhz ye kadar düşmüyor. İşlemci yükü de sıfır diyor anlamış değilim , bence sistemin bi sorunu
Kernel düzenlemesi yapmak lazım birazda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...