• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

İlk konum /Tanışma

Nphux

Cupcake
Üye
Mehraba arkadaşlar

Adım Furkan 20 yaşındayım bilgisayar müh okuyorum yazılım ile uğraşıyorum herkesle tanıştıgıma memnun oldum.

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Administrator
Premium
Merhaba hoş geldiniz, forumda iyi vakit geçirmeniz dileğiyle [O:)]

drason

Emektar
Emektar  
Mehraba arkadaşlar

Adım Furkan 20 yaşındayım bilgisayar müh okuyorum yazılım ile uğraşıyorum herkesle tanıştıgıma memnun oldum.
Foruma hoşgeldin.Ben Ömer.Güzel zamanlar geçirmen dileğiyle.Konularını sabırsızlıkla bekliyoruz

Alabörü

Nougat
Android Üye
Üye
Merhaba hocam Ben Mehmet, foruma hoşgeldiniz.Forumda güzel zamanlar geçirmen dileğiyle

fer4mus

Cupcake
Üye
Ben de yeniyim çok güzel bir ortam var sanırım bir konuya yorum attım fakat bi geri dönüş olmadı

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Administrator
Premium
Ben de yeniyim çok güzel bir ortam var sanırım bir konuya yorum attım fakat bi geri dönüş olmadı
Ya araya kaynadınız ya da sorunun cevabı daha önce başka konularda verildi ya da kimsenin başına böyle bir şey gelmemiştir.

Nphux

Cupcake
Üye
Foruma hoşgeldin.Ben Ömer.Güzel zamanlar geçirmen dileğiyle.Konularını sabırsızlıkla bekliyoruz
Merhaba hocam Ben Mehmet, foruma hoşgeldiniz.Forumda güzel zamanlar geçirmen dileğiyle
Teşekkürler

OneDroid

Forum Android
Owner
Mehraba arkadaşlar

Hoşgeldin Furkan android alanında ilgin var ise Forum Android sana bir şeyler katacaktır.

Üst Alt