• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Hesabınızı doğrulayında daha önceki maili girmek

T1TAN1C

Froyo
Üye
merhaba arkadaşlar huwai gt3 cihazım var telefonu sıfırladım daha önceden girdiğim maili girmemi istiyor, hiç hatırlamıyorum. sidesync yöntemini denemeye çalıştım fakat usb ile telefonu pc ye bagladıgımda 4. maddedeki gibi alttan uygulamalar gelmiyor yardım eder misiniz

Android Telefon Senkronize Edilmiş Google Hesabı Sorunu 2019
  • Mevcut yada yeni bir Google Hesabını hazırda bekletin. İşimize yarayacak…
  • Bilgisayarınıza SideSync programını indirin ve kurulumu yapın. Kurulum oldukça basittir. Birkaç onaydan sonra program bilgisayarınıza kurulur. (Kurulum sonunda eğer Framework sürümünüz uygun değil ise uygun olanı indirmek için yetki ister. Onay verip işleme devam edebilirsiniz.)
  • Programı çalıştırın ve telefona geçin…
  • Telefonda Google Hesabı Doğrulama ekranında kaldınız. Burada iken USB kablosu ile telefonu bilgisayara bağlayın ve bir süre bekleyin.
  • SideSync programı üzerindeki hareketliliği göreceksiniz. Senkronizasyon işlemi gerçekleştiğinde telefonunuzun ekranına 3-4 tane ikon belirecek. Bu ikonların ikisi işimize yarayacak. Chrome ve Samsung Apps olan bu programları görene kadar senkronizasyonu bekleyelim. (Telefonun ekran kiliti kapanmasın ve uyku moduna geçmesin. Aksi halde senkronizasyon her ekran açılışında başa dönecektir.)
  • Senkronizasyon bittiğinde ekrana gelen Chrome uygulamasını başlatın. Url kısmına (Bu özel link telefonda dosyaya kolayca erişebilmeniz için özel olarak oluşturulmuştur. Reklam veya başka bir yönlendirme içermez!) yazıp apk dosyasına erişebilirsiniz. Yandex disk üzerinden dosyayı indir butonuna tıklayarak indirebilirsiniz. Dosya inmeye başlayacaktır. (Dosya adı com.sika524.android.quickshortcut.apk)