• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Duyuru Herkes Okusun Genel Uyarıdır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

X

- -
Forum Admini  
Merhabalar

Forumun bir süredir yönetimi bende ve @OneDroid ile ortak gidiyoruz. Öncelikle kendim internet sektöründe yatırımcıyım ve 10 yıldan fazla ömrümü internete adadım. En rahatsız olduğum konu mevcut yönetim ekibime laf edilmesidir.

Burdaki her rütbedeki arkadaşı ben seçiyorum. Kim neyi hakederse bende onu alır ve benim ortağı olduğum siteye hizmet eden de benim yetkilimden zira kardeşim gibidir. Dolayısıyla bu konu açıldığından itibaren en ufak sıkıntı çıkartanı süresiz banlamakla kalmayıp yasal yaptırım da yapacağız. Kim olursa olsun eski üye , yeni üye , eski yetkili vs. durum böyledir. Sitenin kurumsal bir hale gelmesi için ekip genişletiyoruz bu aşamada gidip de çatlak veren kısımlarla uğraşmayacağız direk kökünü kurutacağız.

Bilginize.

ulgen0

Cezalı Üye
Cezalı
Üye
Eski bi üye olarak yazmam gereken bazı şeyler var.
Mod alımı yapıyorsunuz fakat modların ve adminlerin yöneteceği aktif üyeler yok forumda.Resmen kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz.
İnsanlar forumun bu hale gelmesinden üzgün olduğu için suçlu gördüklerine sallıyorlar.
Bence kurumsal yapı falan işlerini bırakın da önce normal yapıyı oturtun.

X

- -
Forum Admini  
Mod alımı yapıyorsunuz fakat modların ve adminlerin yöneteceği aktif üyeler yok forumda.Resmen kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz.
İnsanlar forumun bu hale gelmesinden üzgün olduğu için suçlu gördüklerine sallıyorlar.
Forum baştan aşağıya değişiyor , sizin üyeleri küskün çöktü diye lanse ettiğiniz sitenin sadece 1 günlük girişi ;

1472
Aynen biz ölmüşüz bitmişiz tükenmişiz eridik o yüzden şirket haline geliyoruz ve diğer grup sitelerimizle yöneteceğiz :)

Siz bir süre dinlenin , biz o arada yeniliklerimizi sürdürelim.

Tüm moderasyon ekibi bu mesajımdan itibaren forumu kendince yereceğini sanan kişileri en az 10 gün süreyle banlamaktan sorumludur gerekirse üyeliği veri tabanından silerim kaybedecek vaktimiz yok.

kutlay1653

Pie
Android Üye
Forumun bu hale gelmesinde eski veya yeni yönetimin herhangi bir suçu sorumluluğu yok asıl sorunlar şu:
1- Içerik (geliştirici) eksikliği
2- Eskiden ayrıldığımız sorun yaşadığımız insanlar ben bu konu üzerinde durmak istiyorum bu konular kişisel ise forumsal bir soruna döndürülmesi veya forumsal ise kişisel soruna döndürülmemesi gerekiyor kimlerle sorunumuz varsa ister foruma ister kendi telegram hesabıma mesaj atabilir haksızlık adaletsizlik yaptıysak düzeltelim hakkımız kaldıysa çözelim bu tarz insanlara bunu dedikçe bizlerle daha çok uğraştılar lütfen böyle devam etmeyelim kişisel sorunlarınızı kendiniz halledin forum sorunlarınızı ise beraber çözelim -Tesekkurler
Ayrıca burda kendimizin çalıp oynamasının sana ne zararı var? Dokunduğu bir yönü var mı?

afducy

affan
Android Üye
Biz insanlara hizmet ettikçe dahada saldırganlaşıyorlar. Bu durum çok üzücü.

OneDroid

Forum Android
Forum Admini  
Forumun bu hale gelmesinde eski veya yeni yönetimin herhangi bir suçu sorumluluğu yok asıl sorunlar şu:
1- Içerik (geliştirici) eksikliği
2- Eskiden ayrıldığımız sorun yaşadığımız insanlar ben bu konu üzerinde durmak istiyorum bu konular kişisel ise forumsal bir soruna döndürülmesi veya forumsal ise kişisel soruna döndürülmemesi gerekiyor kimlerle sorunumuz varsa ister foruma ister kendi telegram hesabıma mesaj atabilir haksızlık adaletsizlik yaptıysak düzeltelim hakkımız kaldıysa çözelim bu tarz insanlara bunu dedikçe bizlerle daha çok uğraştılar lütfen böyle devam etmeyelim kişisel sorunlarınızı kendiniz halledin forum sorunlarınızı ise beraber çözelim -Tesekkurler
Ayrıca burda kendimizin çalıp oynamasının sana ne zararı var? Dokunduğu bir yönü var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...