Hoşgeldiniz <3

Forum Android'e kayıt olarak yeni konular açabilecek, açılmış konulara cevap verebilecek ve 50K+ Kayıtlı kullanıcı ile etkileşim kurabileceksiniz.

Şimdi 1 Dakikada Kayıt Ol!

Herkes Ekran Görüntülerini Paylaşsın

SonKraL

Cupcake
Cupcake
ovvv süper süperrrrr birde prime nasıl kurcam yomira icon pack nasıl kurcam ? hepsi paralı ? birde arka plan beyaz kullanmayı mı seviyorsun :)
internette ikisininde güncel prime/pro apksı mevcut (ben novalauncher 50 kuruşa düştüğünde satın almıştım/yomira packte kısa süreliğine ücretsiz olmuştu o zaman almıştım) ben orjinal kkullanıyorum 2sinede ama dediğim gibi sürüm numaralarıyla aratırsanız (örnek Nova launcher 6 beta 4 prime apk) apk dosyalarını bulup kurarsınız beyaz arkplan sevmiyorum aslında şeffaf ama benim telefonun pili orjinal değil orjinal olan batarya şiştiği için atıp orjinale yakın muadil aldım ama asla orjinalin hakkını veremiyor o yüzden şarjı daha uzun gitmesi için şeffaf yerleri kapattım siyah yapınca çirkin durdu bende beyaz yaptım statusbar-pil simgesinin bulunduğu alanda siyah renkte normalde ayarlardan bunları şeffa yapabilmeniz mümkün nova launcher buna izin veriyor :) zaten 2sinide kurduğunuzda az biraz karıştırıp benimkinden farksız hale getirirsiniz zor değil ama uğraşmak istemezseniz yedek dosyasını size atarım

@DerinDarbe İyi günlerde kullanın :)

Son düzenleme:
Buda benden olsun :)

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Vestel Venüs V3 5000 2 GB :)

Nova Launcher+Yomira İcon Pack

@SonKraL 'a buradan çok ama çok teşekkür ederim =) kendisinin sayesinde telefonumu çok güzel görünüm'e kavuşturdum. Kendisinin yardımları için çok teşekkürler onun sayesinde bu kadar güzel yaptım :)