• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

[GSI] GM8 (Single) Android 10 Fastboot Rom

23enesfb

Üye
Üye

General Mobile GM 8
Phh AOSP v214 Android 10 Romuna GM 8 Stock Uygulamaları eklenmiştir.

Kurulum için dosyayı indirip winrar ile çıkarın. Telefonunuzu fastboot moda alıp bilgisayar'a bağlayın ve yeni klasörde bulunan kurulumu başlat.bat dosyasına tıklayın. Telefonunuzdaki veriler silinecek olup, rom yüklenip telefonunuz açılacaktır.

İlk açılışta kurulum ekranında donma olursa telefonu yeniden başlatın sorun çözülecektir.

Download

resim 1
resim 2

Moderatör tarafında düzenlendi:

afducy

shamrocker xd
Onursal Üye  
KOnu içeriğini daha düzenli yazmanız daha etkili olacaktır

Simsek199

Üye
Üye
General Mobile GM8
Phh AOSP v214 Android 10 Romuna Gm8 Stock Uygulamaları eklenmiştir.
Kurulum için
Dosyayı indirip winrar ile çıkarın telefonunuzu fastboot moda alıp pc bağlayın ve yeni klasörde bulunan kurulumu başlat.bat dosyasına tıklayın.Telefonunuzdaki veriler silinip rom yüklenip telefonunuz açılacaktır.
Not:İlk açılısta kurulum ekranında donma olursa telefonu yeniden başlatın sorun çözülecektir
Download
[automerge]1585060269[/automerge]
resim 1
resim 2
[automerge]1585061718[/automerge]
Yüklenmiyor ki

Simsek199

Üye
Üye
Nerede sorun yaşadınız
Kurulumubaşlat.bat dosyasına tikliyorum siyah pencere geliyor 3 saniye yazı iniyor aşağıya telefon kapanıyor sonra kapanıp açılıp duruyor telefon yüklenmiyor sanırım dosyalarda sorun var ben birsürü ROM tükledim hiç böyle olmadi
[automerge]1585243229[/automerge]
Nerede sorun yaşadınız
Kurulumubaşlat.bat dosyasına tikliyorum siyah pencere geliyor 3 saniye yazı iniyor aşağıya telefon kapanıyor sonra kapanıp açılıp duruyor telefon yüklenmiyor sanırım dosyalarda sorun var ben birsürü ROM yükledim hiç böyle olmamışti

23enesfb

Üye
Üye
Kurulumubaşlat.bat dosyasına tikliyorum siyah pencere geliyor 3 saniye yazı iniyor aşağıya telefon kapanıyor sonra kapanıp açılıp duruyor telefon yüklenmiyor sanırım dosyalarda sorun var ben birsürü ROM tükledim hiç böyle olmadi

Kurulumubaşlat.bat dosyasına tikliyorum siyah pencere geliyor 3 saniye yazı iniyor aşağıya telefon kapanıyor sonra kapanıp açılıp duruyor telefon yüklenmiyor sanırım dosyalarda sorun var ben birsürü ROM yükledim hiç böyle olmamışti
Tm ben simdi ilgileniyorum 23enesfb@gmail.com dan konusalim lutfen size yardimci olacagim

aliyigitalili2

Üye
Üye

Klasördeki system ve vendor dosyalarının sonuna .img uzantısını eklerseniz kurulum devam edecektir.

23enesfb

Üye
Üye

General Mobile GM 8

BOOTLOADER KİLİTİNİ AÇTIKTAN SONRA Kurulum için dosyayı indirip winrar ile çıkarın. Telefonunuzu fastboot moda alıp bilgisayar'a bağlayın ve yeni klasörde bulunan kurulumu başlat.bat dosyasına tıklayın. Telefonunuzdaki veriler silinecek olup, rom yüklenip telefonunuz açılacaktır.
NOT:BOOTLOOP DURUMUNDA RECOVERY MODA GİRİP FACTORY RESET SONRASİ YENİDEN BAŞLATIN

İlk açılışta kurulum ekranında donma olursa telefonu yeniden başlatın sorun çözülecektir.

Download

resim 1
resim 2
[automerge]1585495524[/automerge]

General Mobile GM 8

Kurulum için dosyayı indirip winrar ile çıkarın. Telefonunuzu fastboot moda alıp bilgisayar'a bağlayın ve yeni klasörde bulunan kurulumu başlat.bat dosyasına tıklayın. Telefonunuzdaki veriler silinecek olup, rom yüklenip telefonunuz açılacaktır.

Download

resim 1
resim 2

pdtdam

Üye
Üye
Eline sağlık dostum iyi görünüyor deneyeyim