• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Pie [GSI]BOOTLEGGERS ROM (v4.1-v4.0) [A only][A/B]

Underday

Post-Rocker
Moderatör
Cihaz
GM5 plus

Özelleştirmeleri bol, stabilitesi yüksek, görsel açıdan şölen niteliğinde olan bu rom ile önceki romları unutacaksınız :troll:

Sürekli değişen (ve çok da güzel :D) önyükleme animasyonları
Kendine ait hızlı ayarlar üst başlıkları ve muhteşem temalar [;)]
Yine kendine ait duvar kağıdı uygulamasında minimal ve güzel fotoğraflar bulunmakta
Kilit ekranına ait güzel özelleştirmeler (saat özellikle :mafya:)
Pil performansı ile yüzünüzü güldürecek :)
Gapps den sıkılanlar için imza sızdırma işlevi :troll: (MicroG desteği)
Ve daha niceleri...

Eğer çift simli bir cihaz kullanıyorsanız mobil veriyi açmak için önce sim seçmeniz gerek

Gizli içeriği görebilmek için yandaki beğenilerden birini kullanmalısınız. Beğen Beğen, Bayıldım Bayıldım, Haha Haha, Wow Wow, Üzgün Üzgün, Kızgın Kızgın
(hangisi olduğunu öğrenmek için treble checker ı kullanabilirsiniz :)

Rom bana ait değildir Nfound adlı geliştiriciye aittir verdiğim linkler kendisine aittir :)

İçeriği görebilmek için yandaki beğenilerden birini kullanmalı ve konuya cevap vermelisiniz. Beğen Beğen, Bayıldım Bayıldım, Haha Haha, Wow Wow, Üzgün Üzgün, Kızgın Kızgın

BahadırTırıç

Üye
Üye
Cihaz
Lenovo P2
Daha önce j5 de kullanıyordum çağrılarda gürültü engelleme özelliği çalışmıyordu acaba çalışıyor mu kontrol etme şansın var mı

Underday

Post-Rocker
Moderatör
Cihaz
GM5 plus
Daha önce j5 de kullanıyordum çağrılarda gürültü engelleme özelliği çalışmıyordu acaba çalışıyor mu kontrol etme şansın var mı
açıkçası çağrılarda sorun yaşamadım,çalışır durumda olmalı :) ayrıca v4.1 çıkalı çok olmadı, düzeltilmiştir yüksek ihtimalle.
Denerseniz sonuçları bizimle paylaşın [;)]

Underday

Post-Rocker
Moderatör
Cihaz
GM5 plus
v4.1 de no mirrors found hatası veriyor başka bir siteye uploadlama şansın var mı
birkaç sekmede açar birkaç kere denerseniz olacaktır, yapıyor arada kerata :troll:
Post automatically merged:

v4.1 de no mirrors found hatası veriyor başka bir siteye uploadlama şansın var mı
denedim de cidden sıkıntı var gibi ama şimdi upload etme şansım yok yarın bir deneyin yine olmaz ise özelden iletin lütfen :)

BahadırTırıç

Üye
Üye
Cihaz
Lenovo P2

Romda bu iki sistem uygulaması var bir sıkıntı çıkarır diye sildim telefonda gözle görülür bir değişiklik olmadı acaba casus yazılım yüklü olmasın romda diye şüphelendim

Underday

Post-Rocker
Moderatör
Cihaz
GM5 plus

Romda bu iki sistem uygulaması var bir sıkıntı çıkarır diye sildim telefonda gözle görülür bir değişiklik olmadı acaba casus yazılım yüklü olmasın romda diye şüphelendim
baktım da bende de var ama sanırım sistem temaları için olan ufak uygulamalardan biri ama bootleggers dalga geçmeyi pek sevdiği için yapmış gibi duruyor. temaları ve headers ları kontrol edebilir misiniz çalışmayan herhangi biri var mı?

Bir

Üye
Üye
Cihaz
GM5
Bu romu GM 5+ cihaza kursam çalışır mı ?

aykut..

Android Üye
Üye
Cihaz
Discovery
Bu rom gerçekten çok iyi 2-3 gündür kullanıyorum tavsiye edilir.

Ben v4.1 sürümünü gm5+ da kullanıyorum birkaç ayar ile pürüzsüz çalışıyor diyebilirim :)
Hocam telefon açılışında sende de uyarı çıkıyor mu ?

Son düzenleme:

Underday

Post-Rocker
Moderatör
Cihaz
GM5 plus
Bu rom gerçekten çok iyi 2-3 gündür kullanıyorum tavsiye edilir.

Hocam telefon açılışında sende de uyarı çıkıyor mu ?
O uyarı her gsi romda çıkıyor problem değil tamam de geç
Kamera nasıl çalışıyor sende (camera2API açık mı varsayılan olarak)

bln.ahmt

Üye
Üye
Cihaz
Gm5 Plus
birkaç sekmede açar birkaç kere denerseniz olacaktır, yapıyor arada kerata :troll:

denedim de cidden sıkıntı var gibi ama şimdi upload etme şansım yok yarın bir deneyin yine olmaz ise özelden iletin lütfen :)
bendede aynı. no mirrors found diyo. denedim baya