Google Fotoğraflar

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Emektar
Katılım
12 Şub 2016
Mesajlar
5,717

Google Fotoğraflar, Google'ın hizmete sunduğu yeni bir fotoğraf galerisidir ve günümüzün fotoğraf çekim biçimlerine uygun olarak geliştirilmiştir. Fotoğraf ve videolarınız otomatik olarak yedeklenip organize edildiği için telefonunuzdaki depolama alanının tükenmesi gibi bir endişeye kapılmadan fotoğraf ve videolarınızı daha hızlı bulup paylaşabilirsiniz.

En sonunda sizin kadar akıllı bir fotoğraf uygulamasıyla karşınızdayız.

ÜCRETSİZ VE SINIRSIZ DEPOLAMA ALANI
Sınırsız miktarda fotoğrafı ve videoyu Yüksek Kalitede ücretsiz yedekleyebilirsiniz. Bu fotoğraf ve videolara istediğiniz cihazdan ve photos.google.com adresinden erişebilirsiniz. Fotoğraflarınız güvendedir ve size özeldir.

YER AÇIN
Telefonunuzda bir daha asla yer sorunu endişesi yaşamayın. Güvenle yedeklenen fotoğraflar sadece tek bir dokunuşla cihazınızın depolama alanından kaldırılabilir.

GÖRSEL ARAMA
Artık, bir fotoğrafı bulmak için o fotoğrafta görünen kişilere, yerlere ve nesnelere göre arama yapabilirsiniz. Etiketleme gerekmez.

FOTOĞRAFLARA HAYAT VERİN
Fotoğraflarınızdan otomatik olarak oluşturulmuş filmler, kolajlar, animasyonlar, panoramalar vb. alın. İsterseniz bunları kolayca kendiniz de oluşturabilirsiniz.

GELİŞMİŞ DÜZENLEME
Fotoğraflarınızı güzelleştirmek ve onlara hayat vermek için sezgisel ve güçlü düzenleme araçlarını kullanın. Işık, kontrast, renk ve vinyet ayarlaması yapın veya fotoğraflarınızın tek bir dokunuşla harika görünmesini sağlamak için 14 yenilikçi fotoğraf filtresi arasından seçim yapın.

AKILLI OTOMATİK ALBÜMLER
Zahmetsizce daha iyi hikayeler anlatın. Bir etkinlik veya gezi sonrasında, sadece en iyi fotoğraf karelerinizi içeren yeni bir albümü otomatik olarak alın, ardından diğer kullanıcıları fotoğraflarını eklemeye davet edin.

BİRKAÇ SANİYEDE FOTOĞRAF GÖNDERİN
Kotanızı kısa mesajla ve e-postayla fotoğraf göndererek harcamayın. Uygulamadan ayrılmanıza gerek kalmadan istediğiniz kişi, e-posta veya telefon numarasıyla anında fotoğraf paylaşabilirsiniz.

YENİDEN KEŞFEDİN
Anılarınızı yeniden yaşamak hiç olmadığı kadar kolay. Geçen yıl bugün çektiğiniz fotoğraflardan oluşturulmuş kolajlar alın. #tbt'ler için mükemmel bir özelliktir.

YAYINLAMA
Chromecast desteğiyle fotoğraf ve videolarınızı TV'nizde görüntüleyebilirsiniz.


Paylaşım metni ilk yorum olarak gösterilir
• Doğrudan Fotoğraflar üzerinden paylaştığınızda, paylaşım mesajınız albümdeki ilk yorum olarak gösterilir ve davetiye kabul edildiğinde kaybolmaz.
Evcil hayvan kümeleri
• Evcil hayvanınızın fotoğrafları, kedinizi veya köpeğinizi etiketleyerek adla arama yapabileceğiniz şekilde gruplandırılır.


İçeriği görebilmek için önce cevap yazmalısınız.
 
Son düzenleme:

Benzer Konular


Üst