• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

[GMD1] MIUI 9 Global 8.1.2 | Beta [STABİL]

derdicok

Üye
Üye
Cihaz
general mobile discovery
bende twrp deyil recowery phrilz 6.27 yüklü bi sakıncası olurmu

alptrek

Üye
Üye
Cihaz
Casper VIA V5
Merhaba port romu nereden temin ettiniz acaba hiç bir yerde MIUI 9 8.1.2 beta romunu bulamadım benim cihazım mtk6582 daha doğrusu türkçe dil destekli miui 9 romu bulamadım yardımcı olabilir misiniz ?

temp542

Üye
Üye
Cihaz
GM 5 Plus
Başarılı bir şekilde rom yüklemdi hocam teşekkürler.Fakat sdcard'ı dahili depolama olarak görüldüğü için görüyor fakat içindekiler gözükmüyor?
YENİDEN BAŞLATINCA GÖRÜYOR :beğen:

Son düzenleme:

vitamin

Üye
Üye
Cihaz
samsung s4
general mobile yazdı sonra kısık bir ekranda syah duruyor

FurkankHD

Üye
Üye
Cihaz
gmd1
Slm roomu çok beğendim fakat benim rehber gmail hesabımda kayıtlı ben kişilerden oturum aç diyom kişiler gelmiyor ayarlara giriyorum senkronize edemiyom gmail hesabı nasıl düzeltebilirim ?

hasan188

Üye
Üye
Cihaz
general mobile discovery
Gm discovery 4gb modeline de uyumlu mu acaba?

YUSUFMETİN1996

Üye
Üye
Cihaz
GM DISCOVERY 1
sarj nasıl ben herhangı bır muımı rom ytukleyım sarj dayanmıyo hemen bıtıyor emıyor resmen opna bım cozum varmı

kadir51

Üye
Üye
Cihaz
discavery1
Reis teşekkürler romu kullanıyorum güzel olmuş ancak kişisel bağlantı noktası hata veriyor bununla ilgili bir fix verebilirsen seviniriz. Telefonun internetini paylaşabilelim.

mstfyk

Üye
Üye
Cihaz
General mobile discovery
Bana biri yardım etsin ben telefonuma stock rom dan başka rom atamıyorum attığım zaman romun başlangıç ekranında kalıyor bu romdada böyle oldu general mobile yazısında kalıyor açılmıyor

temp542

Üye
Üye
Cihaz
GM 5 Plus
Daha önce de attığım rom yine her zamanki gibi (wipe data,sistem,cache dalvik>install zip) attığımda general Mobile yazısında blogda kaldı. Tekrar tekrar da denedim. Bunu nasıl çözeriz?

Son düzenleme:

Azimlli

Üye
Üye
Cihaz
İphone 6s
Dili ingilizce yapınca hotspot çözdüm. Ama internetim çok yavaşladı. Rom alakalı mı ?

ismailirkoren

Üye
Üye
Cihaz
GM Discovery 4GB , Lefe blade x9 32gb
bu xposed kuruluyor uzun uğraş sonunda buldum .işinize yarar en.miui sitesinden alınmadır. http://s7.dosya.tc/server3/yzrjr5/Xposed_v2.6.1_by_SolarWarez_20151129.apk.html
buda root atmak isteyenlere.twrp den direk flashlayın,super su açın.güncelleme var vs derse çıkan seçeneklerden TWRP yi değilde diğerin olan NORMAL olanı seçin restart deyin tmmdır. http://www.dosya.tc/server12/atfpyn/UPDATE-SuperSU-v2.76-20160630161323.zip.html
room yapan arkadaş bunları içine gömebilirse güzel olur.
Gömmek değilde konuya eklese alternatif link gibi güzel olur.

NukleeR

Üye
Üye
Cihaz
GM Discovery
Herşeyi 10 numara da ses seviyesi beni tatmin etmedi. Nasıl yükseltebiliriz ? Kulaklık takılı iken yetersiz kalıyor.