• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

RELOADED

Moderatör
Moderatör  
Merhabalar hersey stabil güzel ama bi sıkıntım var orjınal kamera programının ön kamerasında sıkıntı var sanırım kaydederken sarı mavı yeşil renklerde bozuk bi şekilde kayıt yapıyor kamera için çözüm varmı
magiskden camera2api modulunu kurup baska kamera uyguamalarını deneyebiirsin romda magisk klasorunde bu modül var ayrca gm8 stock kamera da mevcut extra ve magisk kasorlerine bakmalısın

YILDIRIM00

Eclair
Üye
Hocam GM8 in orijinal kamera uygulamasını bir türlü bulamadım yardımcı olursanız sevinirim
magiskden camera2api modulunu kurup baska kamera uyguamalarını deneyebiirsin romda magisk klasorunde bu modül var ayrca gm8 stock kamera da mevcut extra ve magisk kasorlerine bakmalısın

RELOADED

Moderatör
Moderatör  
Hocam GM8 in orijinal kamera uygulamasını bir türlü bulamadım yardımcı olursanız sevinirim
Konuyu düzenliyorum dostum extra ve magisk linki içinde camera2api , ViPER4Android FX , gm8 stock camera , google camera ve diger yararlı modül ve apk ları bulabilirsin

Son düzenleme:

YILDIRIM00

Eclair
Üye
Konuyu düzenliyorum dostum extra ve magisk linki içinde camera2api , ViPER4Android FX , gm8 stock camera , google camera ve diger yararlı modül ve apk ları bulabilirsin
Hocam Extradaki gcam sizde çalışıyor mu,bende ayrıştırma hatası veriyor da

SosyalMedyaBerke

Froyo
Üye
Hocam verdiğiniz konudan stock roma dönmeye çalışıyorum. Cihazım da şu an bu rom yüklü. Cihazımı edl moda almak için kapattım ancak cihazım bir daha açılmadı. Şarj dahi almıyor. Tepki vermiyor. 1-2 Gün önce şarjı bittiğinden dolayı kapanmıştı o zaman da 1-2 saat tepki vermemişti. Ne yapabilirim? Telefonum tek simli.

RELOADED

Moderatör
Moderatör  
Hocam verdiğiniz konudan stock roma dönmeye çalışıyorum. Cihazım da şu an bu rom yüklü. Cihazımı edl moda almak için kapattım ancak cihazım bir daha açılmadı. Şarj dahi almıyor. Tepki vermiyor. 1-2 Gün önce şarjı bittiğinden dolayı kapanmıştı o zaman da 1-2 saat tepki vermemişti. Ne yapabilirim? Telefonum tek simli.
https://drive.google.com/file/d/1KsFOWTcgE9lFtXZ2so1ARB1DltDTkGQ7/edit

https://docs.google.com/document/d/1JssFHj2ILiSACMuv7IxvQ7_qyC9uZ3D3e98Eye-DRq8/edit

bu general mobile ın verdiği ekim yamalı stock qfil rom açiklamayı okuyarak tekrar yuklemeyi dene qpst program ve qusb driverlarını kaldırıp linkdeki açıklamadan son surumu indir ve temiz kurulum yap ve tekrar dene yine olmazsa sorunun donanmsal olabilir ama bana edl moda gecemiyomusun gibi geliyo

RELOADED

Moderatör
Moderatör  
https://drive.google.com/file/d/1KsFOWTcgE9lFtXZ2so1ARB1DltDTkGQ7/edit

https://docs.google.com/document/d/1JssFHj2ILiSACMuv7IxvQ7_qyC9uZ3D3e98Eye-DRq8/edit

bu general mobile ın verdiği ekim yamalı stock qfil rom açiklamayı okuyarak tekrar yuklemeyi dene qpst program ve qusb driverlarını kaldırıp linkdeki açıklamadan son surumu indir ve temiz kurulum yap ve tekrar dene yine olmazsa sorunun donanmsal olabilir ama bana edl moda gecemiyomusun gibi geliyo
cihazını sarja takıp bi sure dolmasını bekle sonra ses acma ve power tusuna birlikte basıp recovery moda girmeyi dene birde. girerse reboot menuden reboot edl yaparsn sonra ustteki romu atarsın.

RELOADED

Moderatör
Moderatör  
bir secenek de ses kısma artı power tusuna basıp bootloader moduna almayı dene cihazını

RELOADED

Moderatör
Moderatör  
twrp-3.3.1-GM8_sprout-single-ekim_alpha.img twrp dosyası ile olusturulmus ekim yamalı fastboot rom konuya ve linke eklenmistir. twrp ustunde partition size lar orjinale uygun olarak yeniden duzenlenmiştir. slot degiştirme sorunu giderilmiştir ve reboot edl secenegi eklenmiştir. stock romda bootlop sorunu devam etmekte olup gsi romlarda çalışmaktadır. temmuz ve ekim yamalı romlarda gapps paketi ve magisk guncellenmiştir.

Erenkoc14

Eclair
Üye
merhabalar bi konu hakkında destek almak istiyorum cihaz rootlu oldugu için bazı programları açamıyorum bu romu yukleyıp root kaldırma yetkımız varmı

RELOADED

Moderatör
Moderatör  
merhabalar bi konu hakkında destek almak istiyorum cihaz rootlu oldugu için bazı programları açamıyorum bu romu yukleyıp root kaldırma yetkımız varmı
merhaba eren magisk menager icinde magisk hide var bu magiski kullanmak istedigin uygulamadan gizler. kullanmak istedigin uygulamayi magisk hide ustunde tik at sonra uygulamayi calistir ben banka uygulamalarimda bu ozelligi kullaniyorum calisiyor. birde bunla birlikte google play protect i kapatip magisk ustunden safetynet v3 u yukleyebilirsin.

RELOADED

Moderatör
Moderatör  
bunlarin haricinde rootu yani magiski tamamen kaldirmak istersen twrp ustunde magisk uninstaller flaslamalisin. magiskk linkinde bu dosyayi verdim

Erenkoc14

Eclair
Üye
merhaba eren magisk menager icinde magisk hide var bu magiski kullanmak istedigin uygulamadan gizler. kullanmak istedigin uygulamayi magisk hide ustunde tik at sonra uygulamayi calistir ben banka uygulamalarimda bu ozelligi kullaniyorum calisiyor. birde bunla birlikte google play protect i kapatip magisk ustunden safetynet v3 u yukleyebilirsin.
Her zamanki gibi hızlı cevap ve bılgılendırme ıcın tesekkurler aksam denıyecegım :)

RELOADED

Moderatör
Moderatör  
Havoc os 3.0 versiyonu dün yayınlanmış acaba çalışırmı onuda denemek istiyorum
deneyebilirsin tabi de hem official deil hem de stabil deil @vince31fr surumunu bekliyorum bende bu official gelecek calismalar basladi demisti ama ne zaman yayinlar romu bilmiyorum

pdtdam

Eclair
Üye
Arkadaslar havoc 3.0 deneyen oldu mu, varsa biraz bilgilendirebilir mi

RELOADED

Moderatör
Moderatör  
Arkadaslar havoc 3.0 deneyen oldu mu, varsa biraz bilgilendirebilir mi
Arkadaslar aosp10 henuz yeterince stabil deil reboot yapma ve cesitleri sorunlar mevcut gsi romlarda bu yapinin ustune insa edildigi icin ayni sorunlar bunlar icin de sozkonusu. Gsi list de gordugunuz havoc os 3.0 surumu unofficial ve ayni sorunlar bu rom icin de gecerli aosp 10 un yeterince stabil olmasi bir iki ay daha zaman alir sanirim. 10 romlari deneyebilirsiniz tabi de gunluk kullanim icin uygun deiller su an. Ama orjinal Havoc v3.0 @vince31fr official surum geldinde paylasirim burda