• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Pie GM8_DUAL_PIE_ARALIK_FASTBOOT_STOCK_ROM_[P.GM8.1912.E-d]

RELOADED

Editör
Forum Editörü

Merhaba arkadaşlar sizlere ARALIK 2019 güvenlik yamalı GM8 DUAL (ÇİFT SİM) fastboot stock romu sunuyorum.

tool u güncelleyip önemli değişiklikler yaptım. bunun için aşağıda ekran alıntılarını da gördüğünüz 2 farklı exe dosyası oluşturdum özellikleri şu şekilde;

STOCK_FLASHER_DUAL_1.exe ===> İmaj dosyalarınızı sadece varsayılan (current) slota yukleme yapar.

STOCK_FLASHER_DUAL_2.exe ===> imaj dosyalarınızı A ve B omak üzere her iki slota da yukleme yapar.

1591
1590

CURRENT-A/B SLOT STOCK ROM YÜKLEME
OEM KLİDİ AÇMA KAPAMA
A/B SLOT GEÇİSİ YAPMA
ADB FASTBOOT SÜRÜCÜLERİ KURMA
GOOGLE KILIDI KALDIRMA (FRP RESET)
KILIT EKRANI PAROLA SIFRE DESEN KALDIRMA
ONE DUMPER VE ONE TEAM IMG TOOL
QFIL PROGRAMI VE QFIL EDL USB SURUCULERİ
CURRENT-A/B SLOT BOOT SYSTEM VENDOR TWRP MAGISK FLASHLAMA
ADB LOGCAT / ADB DMESG LOG ALMA
CİHAZDAN EKRAN ALINTISI ALMA
ADB DIAG PORT AÇMA

SYSTEM, BOOTLOADER, RECOVERY VE EDL REBOOT

Kurulum esnasında yaşanılacak sorunlardan ben ve forumandroid sitesi sorumlu deildir.

İndirdiğiniz Zip Dosyasını 7zip Programı İle Klasöre Çıkartınız

STOCK_FLASHER_DUAL.exe uygulamasını Çalıştırınız.

Cihaz >Ayarlar>Sistem > Telefon Hakkında> derleme numarasına 7 kez basarak geliştirici seçeneklerini açın oem klidi ve usb hata ayıklama modunu aktive edin.

Cihazınızı ''adb reboot bootloader'' Komutuyla veya "Ses kısma+Güç Tuşu"na birlikte basarak bootloader moduna alın

fastboot modda "OEM KILIDINI AC/KAPAT" bölümünden oem kilidinizi açın .

Diverları yükle seçeneğinden sürücü yüklemesi yapmadıysanız
sürücü yükleyin

ardından stock rom yükleme bölümünden "STOCK ROM" seçimi yaparak yüklemeyi
gerçekleştirebilirsiniz.

CİHAZ YEDEĞİ İÇİN BARIŞ GÖK ARKADAŞIMIZA TEŞEKKÜRLER.

GOOGLE DRIVE
1.07 GB
DOWNLOAD

Son düzenleme:

RELOADED

Editör
Forum Editörü
link eklendi

Son düzenleme:

İstanbullu34

Froyo
Üye
Hocam ota güncellemesi aliyormu pki bu yazılım kurduğum zmn güncelleme alabilirmiyim

RELOADED

Editör
Forum Editörü
Hocam ota güncellemesi aliyormu pki bu yazılım kurduğum zmn güncelleme alabilirmiyim
aralık yamasından sonra muhtemelen ocak yamalı android 10 gelecek subat ayında buyuk oranda dosya guncellemesi olacağı için android 10 guncellemesiyle sorun olusturmaycağını dusunuyorum ancak bir sonraki otada gorebilecegiz bunu. bu rom P.GM8.1912.E-d] GM 8 Aralık 2019 Edl Stock Rom konusundaki dosyalarla olusturuldu bende aslen gm8 single var. bi sorun olursa qfil roma donup oyle yaparsınız otayı

İstanbullu34

Froyo
Üye
Tşk ederim hocam ztn bu sorun olursa servise versem yeter en ufak şeye yazılım atıyorlar bi yazılım yükletirim tekrar serviste eline emeğine sağlık hocam