• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

GM8 OREO [8.1.0] [KASIM 2018] FASTBOOT STOCK ROM [O1GM18U-S]

06mu1984

Uzman
Uzman Üye 
merhaba arkadaşlar oncelikle çogu yerde bulamadığımız konuların paylaşımların oldugu bu siteyi hazırlayan katkıda bulunan herkese tesekkur edıyorum. bende sayenizde birseyler oğrendim faydalandım burdan ve fırsat buldukça elimden geleni yapmaya calıstım ve sonunda @Sentinus hocamın eylul yamalı fastboot romunu rehber aldım bu romu hazırlamak icin o yuzden en basta kendisi hakkını helal etsin çünkü gerçekten harika iş çıkarmıştı. sonrasında her fırsatta meşgul ettiğim @Opalfina ve @trkzmn arkadaslarımıza tesekkur ediyorum katkılarından dolayı.

GM8_SPROUT

FASTBOOT STOCK ROM

SINGLE[O1GM18U-S]KASIM PATCH

Rom sadece teksim içindir upload boyutu 1.2gb arkadaşlar bugun itibariyle son gelen 83mb lık ota guncellemesi roma dahildir su an itibariyle en guncel surumdur. ham dosyalar boxla kendi cihazımdan çekilmiş ve rom için yeniden duzenlenmiştir ben bir kaç defa test ettim bi sorun goremedim sizde test edin bi sorun varsa duzeltelim beraber. hatam kusrum varsa affola şimdiden teknik ozellikler ve yukleme yonergeleri önceki eylül yamalı fastboot romla benzer sekildedir sadece dosyayı rardan çıkarıp flash tool uygulamasını kullanacaksınız.

DOWNLOAD

Son düzenleme:

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Administrator
Premium
Eline sağlık başlığı düzeltebilir misin ? Diğer rom başlıkları gibi olursa daha kolay ve anlaşılır olur.

akifakif

Ice Cream Sandwich
Android Üye
Üye
Kilit işe yaramamış tıklayınca giriyor

06mu1984

Uzman
Uzman Üye 
bende gorunmuyo su an koymayı dusundum ama kaldırmıstım

T

trkzmn

Eline sağlık. Yardımcı olabilmişsem rica ederim. Devamını beklerim. Gui'de iyiymiş. Benim ki renksiz falan birşeydi. (Üzdü [:'(])

Onur Eren

Cupcake
Üye
Merhaba Bende GM8 Var Root Atmak İstiyorum Root Atarsan Kaldırıp Tom Atarsan Garantiye Dönemi Ona Göre aticagim