• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

GM8 FASTBOOT MOD AÇILIMI

Le Psychologue

Froyo
Android Üye
Üye
ARKADAŞLAR GM8 FASTBOOT MODA NASIL GİRERİM VEYA ÇIKARIM ? EDL MOD İLE AYNI ANLAMDA MI ? 9.0FASTBOOT KURACAĞIM AMA FASTBOOT MODA GEÇEMEDİM CİHAZDA. STOCK RECOVERY ÜZERİNDEN DE BOOTLOADER'E GİRSEM Mİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM. LÜTFEN YARDIM. <3

T

trkzmn

Cihazı fastboot moduna almak için;
1- Cihazı tamamen kapatın.
2- Ses kısma tuşunu basılı tutarak güç düğmesinide basılı tutun ta ki GM (penguen) ekranı gelene kadar sonra elinizi güç düğmesinden çekin. Ama ses kısma tuşunu basılı tutmaya 10 saniye kadar devam edin.
Böylece cihazınız fastboot moduna girmiş olacaktır

Hudo

Cupcake
Üye
Hocam denedim ama hala penguen simgesinde
Post automatically merged:

Penguende takili kaliyor

Cihazı fastboot moduna almak için;
1- Cihazı tamamen kapatın.
2- Ses kısma tuşunu basılı tutarak güç düğmesinide basılı tutun ta ki GM (penguen) ekranı gelene kadar sonra elinizi güç düğmesinden çekin. Ama ses kısma tuşunu basılı tutmaya 10 saniye kadar devam edin.
Böylece cihazınız fastboot moduna girmiş olacaktır
saygi deger hocam bende ayni sorun var dediklerini yaptim ama hala penguen simgesinde ilk stock rom yukleyisim

T

trkzmn

Hocam denedim ama hala penguen simgesinde

Penguende takili kaliyor

saygi deger hocam bende ayni sorun var dediklerini yaptim ama hala penguen simgesinde ilk stock rom yukleyisim
Artık gm yazısı çıkmıyor gmnin verdiği yeni güncelleme ile penguen simgesi var artık

Üst Alt