GM6 Google Account [FRP Unlocker]

• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Sentinus

GM8 YÖNETİCİ
Forumdan Atıldı
Android Üye
Üye
13 Haz 2017
197
1,413
709
Cihaz
GM8 D
Yapamayanlar için örnek video

SPFLASH TOOL İLE FRP SIFIRLAMA

Doğrudan linkte verdiğim scatterı download bölümünden scatter loading butonundan açarak ekleyin bölümler geldikten sonra 
format kısmından manuel format flash seçeneği seçin

Kod:
Begin adress : 0x6a00000

format lenght : 0x100000
 hex idlerini girin 

format tuşuna basın telefonunuzu bağlayın

google account klidi kalkacaktır

örnek görüntü

DOWNLOAD
İçeriği görebilmek için önce cevap yazmalısınız.

Sentinus

GM8 YÖNETİCİ
Forumdan Atıldı
Android Üye
Üye
13 Haz 2017
197
1,413
709
Cihaz
GM8 D
linkler eklendi teşekkürler @cıyanogen

• Beğen
Tepkiler: 2 people

NeyPog

Üye
Üye
5 Kas 2017
1
0
16
Cihaz
GM6
arkadaşlar bunu kesin denediniz mi bende olmuyor telefonu bağlıyorum sonuçlanmıyor bunu yapmak için pc nin telefonu görmesi gerekiyor mu yani bağlıyorum telefon şarj oluyor ama bilgisayar aygıt bulunamadı diyor sorun o mu acaba ?

Sentinus

GM8 YÖNETİCİ
Forumdan Atıldı
Android Üye
Üye
13 Haz 2017
197
1,413
709
Cihaz
GM8 D
NeyPog' pid='109945' dateline='1509878364' Alıntı:
arkadaşlar bunu kesin denediniz mi bende olmuyor telefonu bağlıyorum sonuçlanmıyor bunu yapmak için pc nin telefonu görmesi gerekiyor mu yani bağlıyorum telefon şarj oluyor ama bilgisayar aygıt bulunamadı diyor sorun o mu acaba ?
[/quot
Mediatek preloader driveriarını indirin kurun

• Beğen
Tepkiler: 2 people

eroglu54

Üye
Üye
14 Kas 2017
3
0
16
Cihaz
Samsung S7 edge
EMEĞİNE SAĞLIK KARDEŞİM AMA ALTI ÜSTÜ BİR LİNK İÇİN BU AKDAR UĞRAŞTIRMAK HİÇ ADİL DEĞİL

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Onursal Üye  
12 Şub 2016
10,496
10,553
900
www.bilgepc.net
Cihaz
GM 5 Plus / E-tab 4
EMEĞİNE SAĞLIK KARDEŞİM AMA ALTI ÜSTÜ BİR LİNK İÇİN BU AKDAR UĞRAŞTIRMAK HİÇ ADİL DEĞİL
1-) Büyük harfle yazmak bağırmak anlamına geldiğinden yasak 2-) Altı üstü bir link için alt tarafı "teşekkür et" butonuna basıp 5 saniyeni ayırman gerekiyor.Çok nadir bir şekilde konuda bazen teşekkür ettiğinde link açılmıyor kaldı ki verdiği linklerde reklam bile yok ama tabi üşengeçlik başa bela değil mi ?

eroglu54

Üye
Üye
14 Kas 2017
3
0
16
Cihaz
Samsung S7 edge
scatter dosyalarınızda ıd işleme kodları yazılı değil, format kısmında begin kısmını erase olarak verir zaten oem kilidinden dolayı, elinizde GM6 vardı denedini de mi eklediniz yoksa internetten bularak mı eklediniz bilmiyorum ama bu konu tamamen işe yaramaz haberiniz olsun, işlem sonunda çöken yazılım için birde GM6 ROM linki paylaş istersen sen :)