• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

gm5+ teksim encryption unsuccessful hatasından sonra e mail sorunu

cskn_09

Cupcake
Üye
arkadaşlar gm5 plus encryption unsuccessful hatası vardı recovery dedi onarım işlemini yaptım fakar arkasından cihaz açılınca email adresi istedi email adresini hiç bir şekilde hatırlamıyorum yeni email adresi ile açamıyorum rom yüklemek istedim fakat sürekli hata aldım komut konumundayken cihaz no kcommand diyor ne yapacağımı şaşırdım yardımcı olabilirmisiniz

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Administrator
Premium
Qfil stock rom at.

cskn_09

Cupcake
Üye
yalnız stock rom atmayı denedim oem kilidi dahil açmaya kalktığımda failed dedi cihazı fastboot moduna alamıyorum

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Administrator
Premium
yalnız stock rom atmayı denedim oem kilidi dahil açmaya kalktığımda failed dedi cihazı fastboot moduna alamıyorum
Önce bir qfil stock rom konusunu bir inceleyin. Bu durumu tahmin ettiğim için QFİL STOCK ROM önerdim. Onda fastboot kilidi vs etki etmez her türlü kurar.

cskn_09

Cupcake
Üye
Önce bir qfil stock rom konusunu bir inceleyin. Bu durumu tahmin ettiğim için QFİL STOCK ROM önerdim. Onda fastboot kilidi vs etki etmez her türlü kurar.
deneip durumu bildireceğim teşekkürler
Post automatically merged:

qfil stock rom konusunu inceledim uygulayamadım çünkü QFIL yanıt vermiyor 20 dk dır bekliyorum herhangi bir sonuç alamadım başka yapılabilecek alternatif yöntem varmı

Son düzenleme:

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Administrator
Premium
yereldisk içerisinde 123 adlı bir klasör bulunmuyor
Oluşturup at, bunun nedeni attığı klasöre kadar giden yerin yani dizinde türkçe karakter bulunması. Türkçe karakter içermeyen bir dizinde dosyaları tutmalısın.

cskn_09

Cupcake
Üye
Oluşturup at, bunun nedeni attığı klasöre kadar giden yerin yani dizinde türkçe karakter bulunması. Türkçe karakter içermeyen bir dizinde dosyaları tutmalısın.
dediğiniz gibi yaptım yine aynı sorunlarım devam etmekte herhangi bir çözüme ulaşamadım youtubede bypass üzerinden bir çözüm buldum fakat bu seferde bypass uygulaması durduruldu hatası alıyorum hiç açılmadan yanılmıyorsam rootlu cihazlar için

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Administrator
Premium
dediğiniz gibi yaptım yine aynı sorunlarım devam etmekte herhangi bir çözüme ulaşamadım youtubede bypass üzerinden bir çözüm buldum fakat bu seferde bypass uygulaması durduruldu hatası alıyorum hiç açılmadan yanılmıyorsam rootlu cihazlar için
Qfil uygulamanı değiştir farklı bir versiyona geç. Visual c++ paketlerini yükle güncelle.