Hoşgeldiniz <3

Forum Android'e kayıt olarak yeni konular açabilecek, açılmış konulara cevap verebilecek ve 50K+ Kayıtlı kullanıcı ile etkileşim kurabileceksiniz.

Şimdi 1 Dakikada Kayıt Ol!

Gm5 plus yeni LCD ekran ve Oreo root atma

mustiky08

Donut
Cupcake
Merhaba. Gm5 plus telefonumun ekranı yeni değişti ve Oreo sürümü yüklü. Ekranı yeni değişen gm5 pluslara twrp yüklemede sorun yaşandığını duydum ayrıca Oreo sürümüde yüklü. Bilgisi olan yardımcı olabilir mi ? Birde gerekli konuyu bulamadım link verirseniz çok iyi olur.

AgreZiveGG

Cupcake
Üye
bende ekran değiştim twrp atamıyorum root atamıyorum yazılım oreo bi türlü olmuyor verdiğiniz linktende waiting for dewice diyip kalıyor yardım edermisiniz

trkzmn

Honeycomb
Gingerbread
Her türlü driver yükledim hocam ama olmuyor ne yapacağımı sasirdim
Driverlerda sıkıntı yaşıyorsanız yüklediğin driverleri sil. Konuda belirtilen driveri tek yükle. Baktın hala hata alıyorsun. Windows update ile uygun yazılımın inmesini bekle.
(Bu arada cihazı fastboot moduna aldığından emin ol)

AgreZiveGG

Cupcake
Üye
Driverlerda sıkıntı yaşıyorsanız yüklediğin driverleri sil. Konuda belirtilen driveri tek yükle. Baktın hala hata alıyorsun. Windows update ile uygun yazılımın inmesini bekle.
(Bu arada cihazı fastboot moduna aldığından emin ol)
Hocam internet cafeden yapıyorum ben zaten linktekileri yüklüyorum cmde ekranına söyleneni yazıyorum waiting Ford dewice diyor telefonda açık şekilde duruyor bişey olmuyor

trkzmn

Honeycomb
Gingerbread
Hocam internet cafeden yapıyorum ben zaten linktekileri yüklüyorum cmde ekranına söyleneni yazıyorum waiting Ford dewice diyor telefonda açık şekilde duruyor bişey olmuyor
Bazen antivirüsler engel olabiliyor. Ya da bazı internet kafelerde usbden girişe izin verilmiyor (internet kafe sahibi). Antivirüs varsa kapatın. İnternet kafe sahibi engellemişse şöyle erişim izni versin

AgreZiveGG

Cupcake
Üye
Ben bu 2 kurulumu yaptıktan sonra CMD ekranına fastbootu yazıyorum yazarken telefon bootloader ekranında mi olucak yoksa normal.acik şekildemi kalicak