• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Yardım Gm5 plus twrp den android 7.1 stock rom

Turkish

Eclair
Üye
Gm5 plus twrp den android 7.1 stock romu nasıl yukleyebilirim
yardımcı olur musunuz?

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Co Admin
Yüklemesine yüklersinde garanti kapsamına girmeyebilir, güncelleme almayabilir ve hata çıkabilir (data şifrelemesi), Çift sim için nougat rom paylaştım ben. Stock romlar bölümünde duruyor indirip deneyebilirsin. Ben yanlışlıkla yüklediğimde root vs silinmişti ve data şifrelenmişti. Başka bir arkadaş yüklediğinde ise data şifrelemesi yapamamıştı.

Turkish

Eclair
Üye
Yüklemesine yüklersinde garanti kapsamına girmeyebilir, güncelleme almayabilir ve hata çıkabilir (data şifrelemesi), Çift sim için nougat rom paylaştım ben. Stock romlar bölümünde duruyor indirip deneyebilirsin. Ben yanlışlıkla yüklediğimde root vs silinmişti ve data şifrelenmişti. Başka bir arkadaş yüklediğinde ise data şifrelemesi yapamamıştı.
Hocam benim telefonum tek sim boyle bir hata alirsam başka bir costum rom yuklesem olmaz mı?

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Co Admin
Hocam benim telefonum tek sim boyle bir hata alirsam başka bir costum rom yuklesem olmaz mı?
Olur tabiki data şifrelendiği ve recovery silindiği için tekrar twrp kurmak zorunda kalıyorsun ve twrp'den yedek alamazsın. Önce format data yapıp sonra rom kurabilirsin.