• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Gm E-Tab 4 Otg Destek Paketi

Grinch

∞ One Team ∞ is back !
Moderatör  

Merhaba Arkadaşlar,
Size e-tab4 Stock Rom için OTG paketi veriyorum.

Paketi yükledikten sonra yeniden başlatın. Es Dosya Yöneticisi yoksa eğer Google Play Store'dan kurun. Kurduktan sonra otg kablosunu bağlayın ve gelen uyarıda boş olan yere tik atıp evet deyin.
OTG Kablosunu çıkarın ve tekrar takın, es dosya yöneticisi açılacaktır. OTG adı "USB1001" veya daha farklı olarak gelebilir.

Tableti Recovery modunda başlatın, TWRP'den "Mount" kısmına girin OTG Bellek hariç hepsini işaretleyin. Daha sonra "Install"a basın OTG Paketini seçin ve hiç bir sıfırlama yapmadan flashlayın.

Son düzenleme:

Grinch

∞ One Team ∞ is back !
Moderatör  
Rica Ederim.

Grinch

∞ One Team ∞ is back !
Moderatör  
Teşekkürler.

Doop

Gingerbread
Android Üye
Üye
Keske gm 4g içinde olsaydı :(

Rygebin

Lider
Emektar  
Eline Sağlık bizim otgmiz yok Doop :D

Grinch

∞ One Team ∞ is back !
Moderatör  
Rica ederim.

kipek

Froyo
Üye
Bu paketin yüklenişini detaylı biçimde anlatırmısınız. Resimlere olabilir. Teşekkürler

Grinch

∞ One Team ∞ is back !
Moderatör  
Stock rom üzerine twrp ile flaşlayacaksın.

kipek

Froyo
Üye
Benim etab 4 30 pin soketli olandan. Sizin verdiğiniz otg paketini trwp ile flashladım ancak usbyi yine çalıştırmadım. Ne yaptıysam çalışması. Soket Samsung uyumlu maalesef piyasada başka ürün yok. Başka nasıl çözebiliriz. Tablette sadece fare çalıştırmak istiyorum.

calypse1907

Froyo
Üye
Bunu yüklersek ne fark edecek ki , tableti dün aldım mdm yi kaldırıp root attım bu sürücüleri de yuklemedim ama otg klavye , fare , joystick  kol , flash bellek hepsini okuyor , otg destekli tüm oyunları da açıyor

MuhammedSalvo

Gingerbread
Android Üye
Üye
uzun zaman önce denemiştim olmuştu madem konu hortladı bi teşekkürü çok görmeyelim 
Eyvallah hocam :D