• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

GM 8 için derleme Android 10 açıldı :)

corozeb

Üye
Üye
Cihaz
gm6
Arkadaşlar bu 10room dediğiniz olay android 9 tabanından tamamen farklı birşeymi?
bende gm8 var. bluetooth kulaklıkta müzik sesi çok iyi arama yapınca karşıdakinin sesi gelmiyor.( çok az)
bunu gm8'e hem watsapp hemde mail yolu ile anlattım. beni aradılar sıkıntı nedir diye sordular aynen durumu anlattım AR-GE çalışmamıza ekliyoruz bir sonraki güncellemede duzeltilir dediler. valla şu telefona şuan 10 gelecek gözüyle ama özellikle bluetooth sorunu çözülecek diye bekliyorum.ama pek itimalde vermiyorum.virüs salgını nedeni ile telefonu değiştirecektim şimdilik rafa kaldırdım.şu ses olayı beni çıldırttı sonunda. bir ses içinde ne kadar mantıklı yeni cihaz için oda ayrı bir konu.sizce bu düzeltilebilir birşeymi ve yaptığınız bu 10room'da ses durumu nasıl. teşekkürler

yey59

Moderatör
Moderatör
Üye
Cihaz
GM 5 Plus / Huawei P40 lite
Dahili depolama artık sorunsuz [8|]

erdilsb

Üye
Üye
Cihaz
GM 9 Pro - Moto G4 2/32 - Redmi Note 4 3/32 - Redmi 4X 3/32
Ağa be...
Bu konu öldü maalesef ki, Yiğit tüm kaynakları sildi.

yey59

Moderatör
Moderatör
Üye
Cihaz
GM 5 Plus / Huawei P40 lite
o halde azıcık bir işlem kaldı :))) oley be .. sonunda ... Allah razı olsun
Post automatically merged:

ortalama ne kadar süre sonra hazır olur?
bazı arkadaşlar uyuzluk yapmayı bırakırsa çok yakında ..

Seaways_11

Üye
Üye
banım nerde ksmcjzxh
Ortada bir emek var bir uğraş var bunu nasıl hiçe sayabiliyorsun anlayamıyorum. @yey59 'un günlerce uğraştığı emek verdiği yeri gelince geceleri geç saatlere kadar uyumadığı uğraşlarını hiç ettin. Gm8'e android 10-Q için çok uğraşmıştı artık projeyi bekleyen ve takip eden arkadaşlar sanırım geliştirici arkadaşımız @yey59 gm8 için Q çalışması birdaha yapmayacaktır herhalde. Kendi adıma ve projeyi bekleyen arkadaşlarım için üzgünüm. Tebrik ederim kendini bilmez insan @Brsgk001 ...