• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Pie GM 5 Plus Partition-Resizer

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Administrator
Premium

Pie romunda treble uyumluluğu için cihazdaki vendor ve system partisyonlarında boyutlar arttırıldı, userdata boyutu ise yer kazanmak adına biraz daraltıldı.
Bu Zip dosyası OrangeFox Recovery ile flaşlanacak ve partisyon boyutları Pie romuyla uyumlu hale gelecek.

İçeriği görebilmek için önce cevap yazmalısınız.

Bekirm

Donut
Üye
bu partition u nasıl kaldırabiliriz dahili depolamayı eski haline getirmek için

Mehti

Froyo
Üye
Depolama alanını görmüyor reis ya 0 mb diyor... Çalışmıyor GM 5 plus da
Post automatically merged:

data ile cihaz hafızası 0 mb gösteriyordu. yeniden yaratmak istedim izin vermiyor hata veriyor. Tekrardan QFIL ile stock rom kurmayı deniyorum, düzelir inşaAllah.

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Administrator
Premium
Depolama alanını görmüyor reis ya 0 mb diyor... Çalışmıyor GM 5 plus da
Post automatically merged:

data ile cihaz hafızası 0 mb gösteriyordu. yeniden yaratmak istedim izin vermiyor hata veriyor. Tekrardan QFIL ile stock rom kurmayı deniyorum, düzelir inşaAllah.
Wipe>format data>yes yazıp reboot>recovery yapın. Böylece data gözükür hale gelecek.

Raptor

Donut
Üye
bu megaya yüklemek zorundamısınız 2 saat bekletiyor google drive fln kullanamazmıydınız çok aradınızmı bu siteyi yaa en kötü siteye yüklemişsiniz pravo hiçbir dosya yüklemediğim halde indirme limitini aştınız diyor 2 saat bekletiyor şuan paketlerden birini al diyor !!!!!

Forum Android

Uzman
Uzman Üye 
bu megaya yüklemek zorundamısınız 2 saat bekletiyor google drive fln kullanamazmıydınız çok aradınızmı bu siteyi yaa en kötü siteye yüklemişsiniz pravo hiçbir dosya yüklemediğim halde indirme limitini aştınız diyor 2 saat bekletiyor şuan paketlerden birini al diyor !!!!!
MegaSYNC ile indirebilirsin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! çok aradık burayı!!!!!!!!!!!!!!! en kötü siteye mi yüklemişiz!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Raptor

Donut
Üye
megasync ile hemen indirdi o.O siteden neden aynı kolaylık olmuyor teşekkürler

mewluut

Froyo
Üye

Pie romunda treble uyumluluğu için cihazdaki vendor ve system partisyonlarında boyutlar arttırıldı, userdata boyutu ise yer kazanmak adına biraz daraltıldı.
Bu Zip dosyası OrangeFox Recovery ile flaşlanacak ve partisyon boyutları Pie romuyla uyumlu hale gelecek.

[Hidden content]
tesk