• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

GM 5 Plus İçin Android Oreo Yayında!

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Co Admin
GM 5 PLUS OREO GÜNCELLEMESİ OTA'DA !

GÜNCELLEMEYİ ALAMAYAN ARKADAŞLAR,

"TELEFONU UÇAK MODUNA ALIN.AYARLAR-UYGULAMALARA GİRİN. SAĞ ÜSTTEKİ 3 NOKTAYA BASIN VE SİSTEM İŞLEMLERİNİ GÖSTER'E BASIN.
AŞAĞIDAKİ LİSTEDEN GOOGLE HİZMETLERİ ÇERÇEVESİ UYGULAMASINA BASIN. UYGULAMANIN VERİLERİNİ TEMİZLEYİN.
UÇAK MODUNDAN ÇIKIP, GÜNCELLEMEYİ DENETLEYİN.

Moderatör tarafında düzenlendi:

fearmusa

Donut
Üye
Bu Google yapmıyor mu yahu bunu. Yoksa sadece, Google stock Android verip bırakıyor mu artık.

Quicksilver

BKS
Android Üye
Bu Google yapmıyor mu yahu bunu. Yoksa sadece, Google stock Android verip bırakıyor mu artık.
5+ Biraz üvey evlat oldu AndroidOne Projesinin gözdesi her zaman 4G oldu hatırlarsanız Nougat beta testlerine vs hep alındı. 5+'da durum farklı ne yazık ki güncellemeler sadece google'nin sunucularından General Mobile tarafından derleniyor.

fearmusa

Donut
Üye
5+ Biraz üvey evlat oldu AndroidOne Projesinin gözdesi her zaman 4G oldu hatırlarsanız Nougat beta testlerine vs hep alındı. 5+'da durum farklı ne yazık ki güncellemeler sadece google'nin sunucularından General Mobile tarafından derleniyor.
Biz Oreo bekleyelim adamlar Şubat ayı güvenlik güncellemesi yayınladı...

Şubat da gelecek dendi, tamamen yalan... Şubat güvenlik güncellemesi nedir yahu. Anlaşılan Android 8 gelmeyecek.

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Co Admin
Biz Oreo bekleyelim adamlar Şubat ayı güvenlik güncellemesi yayınladı...

Şubat da gelecek dendi, tamamen yalan... Şubat güvenlik güncellemesi nedir yahu. Anlaşılan Android 8 gelmeyecek.
Şubat dedi şubat sonu gelecek güncelleme süreside eklenirse martın ortasına kadar sürer

O

Opalfina

Mi a1 ve Xperia modelleri artık başta onlar aldı bile GM geride kaldı kimle yeni ortaklık yapıyorsa ilk ona yolluyor güncellemeyi kendi telefonları ayrı ?

chevat

Eclair
Üye
Mi a1 ve Xperia modelleri artık başta onlar aldı bile GM geride kaldı kimle yeni ortaklık yapıyorsa ilk ona yolluyor güncellemeyi kendi telefonları ayrı ?
bin pişman oldum GM telefon Aldığımı bundan öncede discovery II Ve discovery air telefon vardı gm plusda sözde android one projesi 2 sene boyunca ilk siz güncelleme alacaksınız diye milleti kandırdılar.oreo 4g ve gm6 geldi gm5 yine üvey evlat oldu kesinlikle birdaha gm almıcam aldırmıcam
keşke xiaomi mi alsaydım güvenemedim gm güvendikte ne oldu türk firması kazansın dedik adamların herzaman hiç umrunda olmadı hep yalan dolan bize vaad edilenler daha öncekiler gibi hayal ürünü yazıklar olsun.

O

Opalfina

bin pişman oldum GM telefon Aldığımı bundan öncede discovery II Ve discovery air telefon vardı gm plusda sözde android one projesi 2 sene boyunca ilk siz güncelleme alacaksınız diye milleti kandırdılar.oreo 4g ve gm6 geldi gm5 yine üvey evlat oldu kesinlikle birdaha gm almıcam aldırmıcam
keşke xiaomi mi alsaydım güvenemedim gm güvendikte ne oldu türk firması kazansın dedik adamların herzaman hiç umrunda olmadı hep yalan dolan bize vaad edilenler daha öncekiler gibi hayal ürünü yazıklar olsun.
Hayır güncelleme sözü var alacak ama geç dağıtıyor sorun bu

chevat

Eclair
Üye
Evet doğrudur gm bunlardan farkı ne adamlar sonuçta kullanıcılarının daima yanında söz vermedkleri halde hemen güncelleme verdiler bu telefonun o zaman önemi ne düşüncem değişmez bundan sonra GM Yüzkarası öncekileride gördük olan oldu. buda bize ders olur

NeaTR

Cupcake
Üye
Aslında gm gelişmeye açik bir firma ve android one projesi de iyi bir atılım lakin gm in bu fırsatları değerlendirip marka algısını düzeltmesi lazım.

HTML

Üst Alt