• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Gm 5 plus arka kapak

iusta

Donut
Üye
Beyler selamün aleyküm.bayagidir elimde mıknatıslı araç telefon tutucu var .Ancak telefonun arka kapağına yapıştırmak istemedim. Kılıf kullanmadığım için yapiskansiz da kullanmadım. Aklıma gelen bir çözüm için bu konuyu açtım. Öncelikle arka kapağını söküp içine bu metal plakayi taksam metal bataryaya temas etmedin diye de elektrik bandı ile plakayı kaplayacak sekilde kaplasam herhangi bir sorun olur mu ayriyeten kapakta bir potluk olur mu ve de miknatisin gucu yeter mi (yeter diye düşünüyorum cunku kilifin arkasindan tutunabiliyor) (NOT:Telefonun arka kapağının içine takacağım plakada herhangi bir miknatis yok tamamen metal bir plaka)(NOT2: telefon kapagini acanlar gormustur kapakta kameranin altinda bataryanin yarisina kadar metal bir kisim ve siyah kauvuk bi bolum var muhtemelen sebeke daha iyi çeksin diye yapilmis onun uzerine yapistirsam sorun olur mu?) Teşekkürler :)

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Administrator
Premium
Birbirinden ilginç modifiye hikayeleri için Forum Android'i takip etmeyi unutmayın :troll:

Sinyal anteni (sinyal alan şey her neyse) kapanmadığı sürece sıkıntı olacacağını sanmıyorum.
Bilmediğim şey o plakanın ve bandın oraya sığması :)