Gm 5+ Miui 8 Öneriler,Hata çözümleri.. | Forum Android - Android Topluluk Forumu

Gm 5+ Miui 8 Öneriler,Hata çözümleri..

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Size daha iyi hizmet vermek adına web sitemiz üzerinde reklam gösterimi yapılmaktadır.
Daha az reklam görmek için üye olabilirsiniz.

Kayıt Ol

dorime

Yeni Üye
Üye
30 Temmuz 2017
2
1
3
merhaba

şarj %50 sorunu bendede var.

twrp yi güncelledim şuan doğru şarjı twrp de gösteriyor ama miui de hala %50.
stock romu kurdugumda herşey normal çalışıyor.

cihaz yeni versiyon.

tfnylmz90

Yeni Üye
Üye
11 Eylül 2017
4
0
1
Selam romu bugün deneme şansım oldu bende herşey gayet stabil çalışıyor şuan şarj süresi de fena değil. Tek sıkıntı kilit ekranında bildirim içeriğini gizleyemeyen. Buna bir çözüm var mıdır acaba? (örn: kilit ekranında WhatsApp dan mesaj gelecek fakat mesaj içeriği içerik gizlendi deyip goaterilmeyecek tarzında)
Teşekkürler .

MacTavishAO

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
20 Eylül 2016
1,776
2,223
113
Adana
Selam romu bugün deneme şansım oldu bende herşey gayet stabil çalışıyor şuan şarj süresi de fena değil. Tek sıkıntı kilit ekranında bildirim içeriğini gizleyemeyen. Buna bir çözüm var mıdır acaba? (örn: kilit ekranında WhatsApp dan mesaj gelecek fakat mesaj içeriği içerik gizlendi deyip goaterilmeyecek tarzında)
Teşekkürler .
Merhaba ayarlardan kapatılabiliyor şuan miui'de değilim tam yerini söyleyemiyeceğim ama kilit ekranı şifresinin oralarda yada bildrimlerdedir.

tfnylmz90

Yeni Üye
Üye
11 Eylül 2017
4
0
1
Cevabın için tekrar teşekkürler çok kurcaladim ama bulamadım maalesef. Bir de sürekli sim kart etkinleştirilmesi bilgisi alıyorum. Bunu kapatmanın kolay bir yolu var mıdır ?

mhmd0021

Yeni Üye
Üye
28 Kasım 2017
2
0
1

KiNGHaZe

SkayLie
Yönetici
Leader
12 Şubat 2016
4,017
2,044
113
www.bilgepc.net

temp542

Üye
Üye
10 Kasım 2017
48
12
8
Saat ayarlanamasını otomatikten çıkardığım ve ayarladığım halde, yebideb başlatma saat yine 1 saat geri alınıyor. Bunun çözümü nedir