• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Oreo GM 5 için Oreo takip konusu

YüceSezar

Jelly Bean
Android Üye
Üye
Yüksek bir ihtimal bu ayın 18 ine doğru Nisan ota guncelmesi ile birlikte gelicektir

Mr.Bean

Eclair
Üye
Facebook sayfasında hiçbir bilgi hala yok. Bu ayda içinde vermezlerse ben LineageOS 15.1'e devam edeceğim.

micifici30

Donut
Üye
Neden bu kadar gecikti bu güncelleme?
Gm 5 plus D modellere ( ben de dahil ) hala oreo gelmedi ve bugün ayın 8 i. 8 nisan tarihinde gm 5 plus modellerinin %100 ü tamamlanacak denildi ve şu saate kadar çift simde oreo ota alan yok yani sen düşün gm 5 için oreonun neden geciktiğini ?

Mr.Bean

Eclair
Üye
Gm 5 plus D modellere ( ben de dahil ) hala oreo gelmedi ve bugün ayın 8 i. 8 nisan tarihinde gm 5 plus modellerinin %100 ü tamamlanacak denildi ve şu saate kadar çift simde oreo ota alan yok yani sen düşün gm 5 için oreonun neden geciktiğini ?
Bu gün daha bitmedi. Saat gece yarısı bile olmadı. Biraz bekle.

Mr.Bean

Eclair
Üye
Bu adamlar bizi takmıyor. Tipik tücar kafalı bir grup adam GM'i (Gangster Mobile'ı) kurmuş ve sadece para saymak konusunda başarılılar. General Motors'un mobil telefon üreticisi versiyonu.

Mr.Bean

Eclair
Üye
ÇM 5 (Çiftlik Mobile 5) için bu güncelleme işini biraz fazla uzattı. Bize büyük ihtimale 23 Nisan'da verecekler.
"Alın çocuklar size 23 Nisan hediyesi. Ve bir daha sormayın."
ÇM (Çitlik Mobile)

Mr.Bean

Eclair
Üye
Kaptan Haddock Çiftlik Mobile için şöyle derdi:
"Bin milyar kere bin lombar, bu gerzek adamlar çiftlik çalıştırmayı beceremiyor."

Son düzenleme:

HTML

Üst Alt