• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

GM 5+ Custom rom çalışmaları hk.

YüceSezar

Gingerbread
Android Üye
Üye
Ben tester olabilirim ama telegram kullanamıyorum bu aralar

Lennié

Gingerbread
Android Üye
Üye
Paylaşılacak mı forumda hocam

caneray

Onursal Admin
Emektar  
Pie'de daha kolay olacak aşamalarımız, her iki romun yapısı farklı ancak. Teknik detay pek belirtmem mümkün değil, sadece şimdi her şey daha kolay olacak onu bilmeniz yeterli. Yeni hazırladığım kernel sayesinde.. :nargile:

PyrokinesiS

Froyo
Üye
Pie'de daha kolay olacak aşamalarımız, her iki romun yapısı farklı ancak. Teknik detay pek belirtmem mümkün değil, sadece şimdi her şey daha kolay olacak onu bilmeniz yeterli. Yeni hazırladığım kernel sayesinde.. :nargile:
Son bir sorum daha var. Yeni kernel ile himax panellerde Dt2w desteği olabilir mi?
Teşekkür ederim. Bu verdiğiniz cevap bile yeterli. Sayenizde cihaz tekrar canlanacak. İyi çalışmalar size.

Quicksilver

BKS
Emektar  
Arkadaşlar öncelikle merhabalar tekrardan.

Tekrardan tester olacak arkadaşlara ihtiyacımız var bunun nedeni test yaparım diyen arkadaşlar gruba gelip olan biteni izleyip tek teste katılmamasından, armut piş ağzıma düş mantığı ile devam edildiği için bu şekilde çalışmalar yavaş ilerliyor. Arkadaşlar bize neti hızlı pc olan az da rom kurma vb işlemlerini yapmış arkadaşlar arıyoruz bakın yukarıda belirtmiş gibi olacaksanız hiç mesaj atıp ne beni ne kendinizi yormayın dün gruptan 3 kişiyi çıkarttım. Ben öyle olmam diyen arkadaşlarımıza PM (Özel Mesaj)'ım açık..

İyi günler hepinize...