• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Pie [General Mobile GM8] MIUI 11.0.7 EU Stabil

muratw100

Üye

MIUI GSI'nin stabil hala getirilmiş versiyonudur kendi toolu bulunur ve bilgisayardan yükleyebilirsiniz. Kurulum talimatlarına uymayı unutmayın.

Romda bulunan hataları web sitesinden veya buradan yorumlara yazarak bildirin, yardımcı olmaya çalışırım.
Yaptığınız işlemlerden kendiniz sorumlusunuz.

1. Cihazı fastboot moda alın​
  2. 1.MIUI KURULUMU BAŞLAT'a tıklayarak kurulumu başlatın​
  3. 2.Kurulum bittikten sonra ilk bootu yapmadan önce ses açma tuşuna basarak TWRP'yi açın​
  4. 3.Wipe kısmına girin format dataya basın kutucuğa yes yazın kaydırın​
  5. 4.USB BAĞLIYKEN TWRP üzerinden Mount kısmına girerek Disable MTP ardından Enable MTP'ye iki kere basın​
  6. 5.klasördeki TWRP klasörünü sd kartınızın hafızasına atın​
  7. 6.Restore kısmına girin ardından çıkan klasörü seçip datanın tikli olmasına dikkat ettikten sonra recovery işlemini başlatın​
  8. 7.Bittikten sonra cihazı güç tuşuyla yeniden başlatın.​

Riprayt

Üye
Ellerine sağlık güzel görünüyor
Gm8 dual için ne zaman gelir?

Simsek199

Üye
Güç tuşuna basıp kilit ekranını kilitlerken bir ışık parlayıp öyle kilitleniyor birde kilit ekranında saat yazan kısımda ekranın kapanmasını beklerken parlaklık artıp öyle kapanıyor değişik bir durum kullanan birinde aynı durum var mı yoksa sadece bende mi bilmiyorum [beğenmeme]

pdtdam

Üye
Dostum eline sağlık çok güzel olmuş, günlük kullanıyorum gayet başarılı. Arada wifi baglantisi kopuyor ve arayüzde takılmalar ışık değişmeleri oluyor. Bu rom için daha uğraşacak mısınız ufak tefek şeyler olmasa çok iyi oldu bu kolay gelsin
Post automatically merged:

Dolby , viper ve gcam iyi bir şekilde calisiyor

pdtdam

Üye
Hocam bide kurulumdan sonra twrp ile restore yapmadım sorun olur mu ki

Cagan000

Üye
Güç tuşuna basıp kilit ekranını kilitlerken bir ışık parlayıp öyle kilitleniyor birde kilit ekranında saat yazan kısımda ekranın kapanmasını beklerken parlaklık artıp öyle kapanıyor değişik bir durum kullanan birinde aynı durum var mı yoksa sadece bende mi bilmiyorum [beğenmeme]

Bende de aynı sorun var

muratw100

Üye
Restore kısmından twrp yedeği yükleyince oluyor onu yüklemeden telefon açıldığında böyle bir sorun olmuyor
Bildirdiğiniz iyi oldu, yakın zamanda EU için dual sürümü hazırlarken gerekli ayarlamaları yanında yapacağım.

Bug ve benzeri sorun bildirirken web sitesinden yazarsanız daha çabuk ilgilenebilirim.

Rom durumunu merak edenler için rom yeni eu sürümü için hazırlanıyor. Web sitesinden gelişmeleri yine dediğim gibi takip edebilirsiniz. Destek olmayı unutmayın.

Simsek199

Üye

1. Bildirdiğiniz iyi oldu, yakın zamanda EU için dual sürümü hazırlarken gerekli ayarlamaları yanında yapacağım.

Bug ve benzeri sorun bildirirken web sitesinden yazarsanız daha çabuk ilgilenebilirim.

Rom durumunu merak edenler için rom yeni eu sürümü için hazırlanıyor. Web sitesinden gelişmeleri yine dediğim gibi takip edebilirsiniz. Destek olmayı unutmayın.
    Tamam hocam takipteyiz çalışmalarınızın devamını bekliyoruz teşekkürler

mac61

Üye
iyi çalışmalar gm8 dual e oluyor mu olmuyorsa böyle bir çalışma var mi..

mac61

Üye
Dual olanı yükledim ama ben de wifi çalışmıyor diğer bir sorun kamera ayarlarına girince durduruldu hatası veriyor

Hocam rom u yükledim şimdi, cihazda zaten twrp vardı verdiğin twrp yedeğini yüklerken yükleme yeri seç diye bir Şey geliyor ama seçenek yok hiç. Sonra datayı temizleyip açtım stabil çalışıyor ama android kurulumuna hazırlanıyor bildirimi gitmiyor ve Google play e de giremiyorum bu yüzden ne yapmam gerekir

Hocam rom u yükledim şimdi, cihazda zaten twrp vardı verdiğin twrp yedeğini yüklerken yükleme yeri seç diye bir Şey geliyor ama seçenek yok hiç. Sonra datayı temizleyip açtım stabil çalışıyor ama android kurulumuna hazırlanıyor bildirimi gitmiyor ve Google play e de giremiyorum bu yüzden ne yapmam gerekir
backup bölümünden yeni bir backup alıp içindekileri değiştirince seçenek ççıktı tüm sorunlar düzeldi teşekkürler

mac61

Üye
dostum google kişiler rehberin geldimi ve wifi çalışıyormu senin

dostum google kişiler rehberin geldimi ve wifi çalışıyormu senin
hocam gelmişti de az önce hiçbir uygulama açılmamaya başladı telefonu kapattım bir daha açılmadı, talimatlara uyarak yeniden kurdum tekrar aynı sorun oldu şuan ayarlar, whatsapp, chrome açılmıyor tıkladığım zaman donuyor, yine kapatırsam yine açılmayacak sanırım o yüzden kapatmadan çözülür mü diye bakıyorum

Üst Alt