• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

General Mobile gm8 dual android q gcam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alp15eren

Cupcake
Üye
Android q betasına geçtiğim zaman telefonun kendiliğinden camera2api özelliği açılmış. Bunuda adb ile build.prop u bilgisayara aktararak anladım. Fakat hiçbir google kamera uygulaması çalışmıyor. Arkadaşımda gm9 var onunki betada fakat o apk kurduğu gibi çalıştı. Ben google kamerayı açınca durduruldu hatası veriyor. Bi kaç tane portlu denedim fakat hiçbiri işe yaramadı. Ben gm8 duala google kamerayı nasıl kurabilirim

Edward

By Phoenix
Forumdan Atıldı
Android q betasına geçtiğim zaman telefonun kendiliğinden camera2api özelliği açılmış. Bunuda adb ile build.prop u bilgisayara aktararak anladım. Fakat hiçbir google kamera uygulaması çalışmıyor. Arkadaşımda gm9 var onunki betada fakat o apk kurduğu gibi çalıştı. Ben google kamerayı açınca durduruldu hatası veriyor. Bi kaç tane portlu denedim fakat hiçbiri işe yaramadı. Ben gm8 duala google kamerayı nasıl kurabilirim
Beta sürümünden kaynaklı olabilir, diğer güncellemeyi bekleyin belki çalışır.

alp15eren

Cupcake
Üye
Beta sürümünden kaynaklı olabilir, diğer güncellemeyi bekleyin belki çalışır.
Peki teşekkürler bide birşey daha soracağım. Ben telefonu android 9 a çevirip twrpyi flaşlamak yerine 1 kereliğine boot etsem camera2api yi aktif hale getirsem garantiyi etkilermi?
Post automatically merged:

Konu kilit olabilir çalışan bi sürüm buldum fakat video çekilmiyor

Edward

By Phoenix
Forumdan Atıldı
Peki teşekkürler bide birşey daha soracağım. Ben telefonu android 9 a çevirip twrpyi flaşlamak yerine 1 kereliğine boot etsem camera2api yi aktif hale getirsem garantiyi etkilermi?
Post automatically merged:

Konu kilit olabilir çalışan bi sürüm buldum fakat video çekilmiyor
Video genelde çalışmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt