Hoşgeldiniz <3

Forum Android'e kayıt olarak yeni konular açabilecek, açılmış konulara cevap verebilecek ve 50K+ Kayıtlı kullanıcı ile etkileşim kurabileceksiniz.

Şimdi 1 Dakikada Kayıt Ol!

General Mobile Android One Serisi Oreo Geliştirme Programı

Rygebin

Lider
Emektar
Merhaba değerli üyelerimiz,

Eve anca gelebildim. Açıklamayı şimdi yapabiliyorum o yüzden. Bu konu hakkında 3 yerden aynı şekilde açıklamama rağmen anlaşılmamış gibi gözüküyor. Açıklık getirmenin zamanı gelmedi.

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Görüldüğü üzere " '56 Nougat' , '24 Marshmallow' " rom konusu mevcut.

Hiçbir cihaza bu kadar destek bu kadar rom bu kadar konu bulabiliceğinizi düşünmüyorum. Varsa bile sayılı cihaza olduğuna emin olabilirsiniz.

Forumumuz 5 Plus ile mi tanındı ?

Hayır, forumumuz 4G ile tanındı. Forum 2016 yılının Ocak ayında kurulmuş olup ; Şu an neredeyse 2 yaşına ulaşacaktır.

Forum takımımıza adına veren "One" eki buradan yani Android One platformundan gelmektedir.

5 plus tanıtıldığı gün forumumuzda bölümü de hizmete açılmıştır.

5 Plus Geliştirme Süreci Sona mı Erdi?

Hayır ermedi, Can Emeç (Quarkzz), Berkehan Kenan Sekban (Quicksilver) ve ben çalışmalara devam ediyoruz.

Neden süreç bu kadar yavaş ilerliyor?

Bu işten kazandığımız para aylık sakız parasına bile gelmiyor.

Ben part olarak bir kurumda çalışıyorum diğer günlerde de üniversiteme gidiyorum. Haftada 1 gün boş günüm kalıyor.

Evde insanlar taş yemiyorlar arkadaşlar. Bazı şeyler için fedakarlık gerekiyor.

Yapılan yorumlar , küstahlıklar ve daha fazlası açıkçası beni üzmekten çok sinirlendirdi. Bu işi yapmak zorunda değilim. Zaten elimde bu cihazlara da sahip değilim. Olsa da o cihazın parasını siz ödemediniz yani sizleri ilgilendirmiyor.

Bu yazı yayınlandıktan itibaren bu tarz yorum yapan herkesi sınırsız banlıyorum. İp'den de yasaklıyorum. Şu ana kadar ki değerli yorumlarını da ibret-i alem olsun diye tutuyorum.

Geliştirme Programı Ne Zaman Sona Erecek?

1 hafta içinde beta buildler yayınlanacak. (Seed için 2 hafta sürebilir)

1 ay içinde tamamen stabil yapmayı planlıyoruz.

Beta programı içinde hatalardan şikayet edenlerde aynı şekilde banlanacaktır. Yapılan işe saygı duyun. Bun projeden hiçbir karşılık beklemiyoruz.

Sadece biraz saygı..

BerkayDGN

Gingerbread
Gingerbread
Çoğu kişi geliştirici olmayı kolay birşey sanıyor ama değil bu yolda sizin emekleriniz göz ardı edilemez fakat bazı insanlar emekten anlamıyor ben anlıyorum ve kâr amacı gütmeksizin bu işi yaptığınız için inanılmaz değerlisiniz bu cihazı ayakta tutan belki de sizin geliştirdiğiniz romlar bize bu cihazı kullanılabilir hale getirdiğiniz için teşekkürler projelerinizde başarılar.

NightShade

Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer
Emektar
O zmn benim cihazda sayılı cihazlar arasında .s

Kaan abi çok ama çok haklısın. Bu Forum son derece anlayışlı,saygılı,herkesin dilinden anlayan Forum Herkes böyle güzel aile ortramı gibi forum bulamaz. Bu Forumda Bulunmaktan son derece memnun oluyorum. Hergünde bakıyorum ne var ne yok. Elimden geldiğince yardımcı oluyorum. Herşey İçin Teşekkürler Kaan abi :)

frkanyldz

Froyo
Froyo
Ellerinize emeğinize sağlık herşey için çok teşekkür ederim dediğiniz gibi yapma zorunluluğunuz yok siz insanlık adına değer verip yapıyorsunuz ve bunun için gm5+ kullanıcısı olarak sen ve senin gibi insanlara minnettarım siz boş yorum yapan insanlara fazla takılmayın zaten cezasını da veriyorsunuz tekrardan sonsuz teşekkür ederim...

Hgunduz295

DADANI TERKETMEDİN YARANI ARZULARSIN..
Emektar
Tamda olması gereken yazı her satırında haklı bu işi parayla yapsam bu kadar aşşağılanmam yemin ediyorum size o sekilde konusanlar gercekten küstahtan başka birşey değildir. one team bir ailedir ve aile gibi davranılmalı hatta davranılmamalı aile olunmalıdır telefondas insanlar gelistiricisi yoneticisi kullanici katki saglayani fikir ureteni cabalayani cabalamayani ile bi aile olarak benimseyip yapicaginiz yorumlari yada konusacaginiz dile getirceginiz seyleri bu bağlamda dile getirmek herkes icin daha yararlı olucağından eminim