• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

General Mobile 9 Plus

Lansmanı yapılan telefonu videolardan incelediğim kadarıyla buraya aktarmak istiyorum. Telefon 9 pro'nun aksine 3 gb ram'le geliyor ve yapay zekaya sahip olacağı söyleniyor. Bu durum oldukça güzel bir durum siriye rakip olacağı söyleniyor. Telefonun yüzey kullanımını pro 9a göre daha da arttırmışlar. Son zamanlarda çıkacağı söylensede henüz bu durum netliğe kavuşmuş değil. Bataryası pro 9 a göre biraz daha düşük olsa da günlük kullanımı rahatlıkla götüreceğini düşünüyorum. Bunun dışında şık bir tasarım yakaladıklarını düşünüyorum. Umarım yakın bir tarihte çıkarak kullanıcılarına sunarlar.

yey59

SupremeFX
Forumdan Atıldı
Üye
mtk cpu yerine snapdragon cpu kullansalardı daha iyi olurdu. en azından snapdragon 632 falan kullanılabilirdi.

NemesiS_99

Gingerbread
Android Üye
Üye
Nisan'da piyasaya çıkaracağız dediler haziran oldu tık yok :D yine GM yine verdiği tarihi tutturamazlık :D

afducy

affan
Forumdan Atıldı
Nisan'da piyasaya çıkaracağız dediler haziran oldu tık yok :D yine GM yine verdiği tarihi tutturamazlık :D
GM bana artık bağımlılık yaptı GM8 beni al diye çekiyo sanki :D
GMD ile başladık devam ediyoruz. Hadi hayırlısı

afducy

affan
Forumdan Atıldı
Hayatının hatasını yaparsın sakın alma derim.
Ben pil konusunda herhangi başka sıkıntısını yaşamadım. Zaten GM8 evde duracak her alan için farklı ucuz cihazlar alıyorum mesela okul zamanları gm4g ve 5+ evde gm8 düşünüyorum kardeşimede gm4g yi verip shamrockla gm8 le kalırız artık :d

Edward

By Phoenix
Süper Moderatör  
İçerik Ekibi 
Ben pil konusunda herhangi başka sıkıntısını yaşamadım. Zaten GM8 evde duracak her alan için farklı ucuz cihazlar alıyorum mesela okul zamanları gm4g ve 5+ evde gm8 düşünüyorum kardeşimede gm4g yi verip shamrockla gm8 le kalırız artık :d
:tabut: :gülegüle: