[Geek][Game]Forum RP'si

Underday

Gingerbread
Froyo
Bu yazı düzenli olmasa da belirli aralıklarla güncellenecek ham halinin kusuruna bakmayınız [O:)]

Merhabalar oyun hakkındaki herşey burada yani ilk mesajda bulunacak
Öncelikle oyun tamamen rol yapma üzerine kurulu yani bir karakter oluşturacak ve bu karakterle bahsi geçen hana bir şekilde yolunuz düşecek ve handa ve şehirde olan olaylar konuşulacak her gün şehir gazeteleri basılacak, kimi zaman bir festival ile mutlu olacak,kimi zaman bir cenaze ile üzülecek tüm han halkı...
Şehrin yaşayan parçası olan han içindeki karakterlerinizin diyalogları konu altında yazılacak ve güzel bir oyun olacaktır diye umuyorum

Forum kurallarına ek olarak kurallar:
fiziksel şiddet handa yasak yani laf dalaşına girebilirsiniz ama şöyle vuruyorum yok ben aparkat attım olmaz (müessesemiz bu konuda hassas :D)

ayrıca şu linkteki konuyu da bir kontrol edebilirsiniz :) https://www.forumandroid.com/konu/frp-ve-forumda-oynanilacak-oyun-hakkinda.14345/#post-155174

Oyuna dahil olmak için benimle özel mesaj yoluyla iletişim kurmanız gerekmekte ( karakter oluşturma işlemi ve oynanış hakkında bilgi almak için)
Karakterler yalnızca kendi karakterinin konuşmalarını yönlendirebilir

Çevredeki karakterler örnek olarak hancı tarafımca yönetilecektir

Oyun hakkındaki oyun için bilgiler: Hanın adı "The Raven"
Şehrin adı "Relinco"
Şehir demokrasi ile yönetiliyor şu anda başta "Adrima rafet" bulunuyor (erkek)

Han kapılarını bu iletinin yayınlandığı tarihten biraz önce geçiyor,yaklaşık olarak 500 sene kadar :D

"Hoşgeldiniz" diye kükrüyor hancı göbekli mi göbekli bu abinin sesi tok kendinden emin çıkıyor
"Kuzgunun diyarına... The Raven a hoşgeldiniz, girişteki tabeladaki kuralları okuyunuz ve dahil olun aramıza"
bardakları silmeye dönüyor bakıyor ki gelen yok içeriye
"E daha ne bekliyorsunuz! Gece çöktü, kuzgun rüyalarından uyandı!"
Post automatically merged:

Örnek role play:
Zama (orta boylarda,zayıf,sarı kısa saçlı bir erkek) hanın kapısından içeri giriyor ve hancıya doğru yaklaşıyor "bir bira ver hancı!" ardından gazatelere göz atmaya başlıyor Xenderer kökünün zehirli olduğuna dair bir yazı görüyor "lafü güzaf!" ardından başlıyor anlatmaya
"ben yollarda az xenderer yemedim, yollarda iken az ejderha öldürmedim, hepsini xenderer a borçlu hissediyorum. Ne saçmalık" diyerek çekiliyor kenara

Son düzenleme: